Čakalna doba za ultrazvok

tejc  

član od: 6.4.2004

sporočila: 65

tema odprta - 28. feb 2007 11:35 | ogledi: 5.229 | odgovori: 8

Ali mogoče ve kdo kje se na netu lahko pogleda čakalno dobo za ultrazvok pa naj si bo v katerikoli bolnišnici ali koncesionarju v Sloveniji?Hvala

lenčika  

član od: 18.12.2005

sporočila: 97

28. feb 2007 12:14

Poskusi na spletni strani ZZZS. Tam so napisani podatki po izvajalcih in poskusi najti kam bi želela iti. Tam so podatki o izvajalcih zdravstvene dejavnosti in nekateri imajo objavljene tudi podatke o čakalnih dobah. lenčika Sporočilo je spremenil(a) lenčika dne 28. feb 2007 12:21:32

tejc  

član od: 6.4.2004

sporočila: 65

28. feb 2007 12:29

Lenčika to je to.Najlepša hvala.

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

27. nov 2008 7:06

ali zdravnik da napotnico za ultrazvok ali ga je težko pregovoriti? hčerka ima spet neke čudne bolečine v trebuhu, pa zdravniki še sami ne vejo kaj bi, kao treba je potrpet, bo minilo, to je še od viroze izpred enega meseca. Sedaj pa mi je dovolj in bi rada da jo dajo na uz, da res vidimo kaj je. Upam, da jo bom dobila. Bi šla pa tudi samoplačniško samo ne vem če to kje v novem mestu oz beli krajini izvajajjo. Morda kdo med vami ve? ariella

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

27. nov 2008 18:10

Ne naredi napake in pojdi na ultrazvok!Govorim iz lastnih izkušenj.Mislim,da sem ti tudi pisala na zs .vendar mislim,da v tvojem primeru pride bolj v poštev gastro.Delajo jo v Celju lahko na napotnico,če ti zdravnik napiše na njo nujno,prideš na vrsto v treh mesecih,lahko pa tudi plačaš v tem primeru je bila cena julija 100e.Je pa to ordinacija za celjsko bolnico kriznana

oliva  

član od: 21.3.2005

sporočila: 312

27. nov 2008 18:56

Za ultrazvok trebuha sem jaz čakala dober mesec in to z napotnico. Mislim, da ni več tako dolgih vrst. Če bi bile pripravljene priti v Ljubljano, sporoči, se bom pozanima, koliko časa je sedaj za čakat. oliva

habibti  

član od: 16.2.2007

sporočila: 182

27. nov 2008 19:07

V Ivančni Gorici je samoplačniški ultrazvok, stane 50 evrov in prideš na vrsto v nekaj dneh. habibti

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

28. nov 2008 10:19

torej. Danes sva dobili napotnico in ko sem se hotela naročiti v novem mestu, so rekli, da otroke sedaj pošiljajo v LJ na ultrazvok, ker v NM ni zdravnikov, ki bi to na otrokih delali, ker so šli stran. Sedaj pa me zanima, kaj točno delajo pri ultrazvoku in ali so bolj - manj kvalitetno opravljeni. V našem kraju bi hčerko naročila pri zasebniku, vendar sedaj ne vem, kaj naj si mislim, ko pravijo, da naj gremo v ljubljano. Kaj pa vi mislite? ariella

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

28. nov 2008 11:44

naredi kot so ti naročili vseeno še pokličeš lahko tudi zasebnika in vprašaš za mnenje za otrokovo zdravje si sedaj odgovorna ti,napotnico imaš,.... če pa se ti zdi,da boš predolgo čakala na datum,potem imaš še možnost,da ti zdravnik na napotnici napiše NUJNO in v tem primeru čakalne dobe NI, to so moje izkušnje upam da čimprej v dobro otroka vse urediš anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti