Kam letos na morje? :)

AK  

član od: 5.1.2006

sporočila: 112

1. mar 2007 14:13

Ognjič! Ali si bila v turističnem naselju Rafailović to je nekje v bližini Budve. Zelo me mika, da bi šla tja s sončkovim klubom, ker ti nudijo zraven par izletov. Moti me edino to, da bom šla z avtobusom. Je pa to v začetku julija in še mogoče ne bo take gužve. Lp! AK

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

1. mar 2007 14:16

Rafailovići so del Bečićev in 2 km oddaljeni od Budve. To je vse v eni "špuri", ta dolga plaža Rafailovići - Bečići. Ognjič

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

1. mar 2007 14:44

Buča

Mi gremo največkrat preko avstrijske agencije, ker je odhod iz Graza in nam je bližje kot Ljubljana, rezerviramo pa preko Sončeka. Moja starša pa sta bila lani preko Globtourja je bilo prav tako super in imela sta slovenskega predstavnika. Mi se navadno poslužujemo last minute variant, ki so cenovno bolj ugodne, ampak nimamo problemov z dopusti in nam je vseeno 1 teden sem ali tja. Potrebno je paziti še pri kategorijah tam 4* je pri nas 3*. Cena je odvisna od termina, lege hotela,...

Rebeka

Rebeka

AK  

član od: 5.1.2006

sporočila: 112

1. mar 2007 15:11

Ognjič! Hvala! Kako je kaj s cenami za hrano in pijačo v lokalih in v trgovinah. Pravijo, da so kar ugodne. Lep pozdrav! AK

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

1. mar 2007 15:16

Se da zapravit evre, brez skrbi...ne bi pa mogla reči, da je bila hrana in pijača kaj dosti cenejša, kot pri nas, ravno tako sadje. Ognjič

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

1. mar 2007 16:32

Bezmar ne bom ti kalil veselja,ti pa povem,da je bila ravno tam pred dvema letoma,ko je bilo tisto kislo poletje 20 avgusta vetrovno kot hudič in je voda imela 19 stopinj še enkrat 19 stopinj 20 avgusta.V prvi vasi čez most ima bratranec apartmaje in bi lahko ostal pri njemu,pa smo raje odšli domov.Vsako leto grem v dinjiško ali miškoviče(dobrih 5 km vstran od rtine)na jesenski ribolov,pa ti povem,da bolj vetrovnega kraja na jadranu ne poznam.Prav zaradi vetra se pogosto od tam preselimo v mojo prikolico v Pirovac.Da v 5 letih niso imeli prijatelji tam vetra jim težko verjamem(razen če so imeli neznansko srečo s termini),ti pa pravim,da je v vročih poletjih veter prijetna osvežitev.Tudi ti ne odsvetujem tega kraja,samo pravim,da ko tam zapiha-zapiha močno.Baje se nam letos obeta vroče poletje in da bo veter ravno prav hladil. ati zlati

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

1. mar 2007 16:32

mi smo bili redni gostje na pagu, privat nastanitve,..... letos pa si bomo privoščili turčijo v kusadašiju oz. zraven izmira,...... upam da bo ok cene pa so tako ali tako praktično enake kot če grem kam v dalmacijo sploh če preračunam še vso vožnjo,.... plopsa

drejki  

član od: 20.12.2005

sporočila: 99

1. mar 2007 18:28

Jordi mi lahko prosim napišeš kakšen je kamp na Rabu, mesto Lopar, če je kaj sence v kampu in kakšna je plaža. Za odgovor se ti že v naprej zahvaljujem. drejki

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

1. mar 2007 19:50

Jaz sem vsako leto na Pagu. V Povljani. Ker je moja mama po rodu iz tam. Pa se mi zdi odlična. Ker ima 2 plaži - ena s kamenčki, druga popolnoma peščena (odlična za otroke), veliko sence.

Trgovin je kar nekaj, tako da lačni ne boste, časopis se dobi (Delo, Večer, Slovenske Novice in še nekaj revij). Zabava je edina točka, ki je bolj tak. Se pa ni težko odpeljati do Paga, ki je oddaljen 12km.

 

Povljana je prostor za družine z malimi otroki, ker je zelo mirna in ni pretirano nabasana s turisti.

 

http://www.povljana.hr/ Sonja

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

1. mar 2007 20:05

hej, kako je svet majhen. Vsi na Pagu, vsak v svoji vasi. Mi letujemo v Smokvici, torej med Dinjiško in Povljano. Tole z vetrom je pa takole: zadnji dve leti se je vreme res spremenilo in ni več tako vroče, oziroma vroče je, dokler se vreme ne spremeni. Lani in predlani je bilo nekaj večerov prav mrzlo, brrr. Drugače pa je lepo. Ne, čudovito. V Dinjiško hodimo nabirat dagnje, v Povljano hodimo pa na kavo. Vsekakor, tudi letos na Pag. lp, župca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti