Kam letos na morje? :)

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

16. maj 2007 22:03

Vidim, da ste vsi že v Grčiji ( upam, da tudi jaz čez nekaj let, ko mala zraste), ampak me zanima, če ima kdo kakšno tel.št. ali kakšen e-mail za Rab. Radi bi šli tja (mislim, da je Lopar), kjer je tista peščena plaža in bi šli privat ali pa v hotel.Pred mnogimi leti, ko sva bila še sama, sva bila tam, zdaj bi šli pa zaradi male. Se toplo priporočam. LP Rmeli Rmeli

micogica  

član od: 29.12.2005

sporočila: 209

17. maj 2007 6:02

Rmeli, v neposredni bližini plaže v Loparju je že par mesecev vse zasedeno (vsaj za 4-5 oseb). Mene pa zanima, če kdo pozna Artatore na Malem Lošinju. Lp, Micogica

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

17. maj 2007 9:43

Rmeli, takšna plaža, kot v Loparju, je tud v Kamporju na Rabu. Če bš v google vtipkala kraj, se ti bo kar nekaj ponudnikov izpisalo, najbližje plaži so ljudje (en kup sorodnikov), ki se pišejo Halović.

http://www.apartmentsrab.com/

http://www.otokrab.hr/a/katalog.asp?pon=15&l=2

http://www.chorvatsko.cz/kemp/minikvar.html

Tisti iz prvega linka se sicer drugače pišejo, jih poznam, ker so iz KK in imajo apartmaje kakšnih 10 minutk hoje od plaže.

Tej plaži se reče tudi Mel. 

Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 17. maj 2007 09:48:19 Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 17. maj 2007 09:50:53

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

17. maj 2007 12:34

Xsara - tudi na Karpatosu sem že bila, če te pa kaj konkretnega zanima pa kar vprašaj. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

HSIMONA  

član od: 22.10.2003

sporočila: 64

17. maj 2007 12:58

Artratore na Lošinju je apartmajsko naselje v velikimi borovci. Tako, da je dovolj secne. Apartmaji so večinoma pritlični, nekaj jih je pa tudi večjih. Plaža je blizu, skalnata, nekaj tudi prodnate. Trgovina in restavracija je v samem naselju. Jaz sem letovala nekaj let nazaj v Artatoreju in takrat z samim apartmajem nisem bila preveč zadovoljna.( naj bi imel tri zvezdice, pa ko smo prišli je bil ves zamazan, slabo očiščen, zgleda, da smo na takega naleteli) Lp, Simona

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

17. maj 2007 13:01

Kaj pa otok Kos? Poznate? Priporočate? LP, Stanka

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

17. maj 2007 13:39

A res nihče ne pozna v Trogirju/Ćiovu kampa Rožac? jessy6

Ninchy25  

član od: 12.2.2007

sporočila: 7

21. maj 2007 10:51

Mene zanima hotel Galaxy, otok Samos. Escada, mi lahko poveš, če ima hotel res vse kar piše, TV, klima, telefon, radio... in koliko je daleč do prve plaže? V katalogu piše 10 minutk, je to res. Kakšne plaže pa so? Kamenčki ali mivka? Bi ga priporočil, kljub temu, da si ga ocenil z 2* in ne 3* kot jih ima. Hvala za odgovor!!! Ninchy25

breda  

član od: 28.7.2003

sporočila: 113

21. maj 2007 11:25

Ognjič, zelo se zanimam za Rab, pa bi te vprašala koliko je Kampor oddaljen od mesta Raba-približno. Ali se tu kaj dogaja (kakšni štanti, muzka...) al moraš za take stvari do mesta. Imam tudi dva majhna otroka. Hvala

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

21. maj 2007 11:29

Nisem Escada, sem bila pa lani ravno v Galaxyu. Khmmm, takole je bilo... TV je bil en v predverju, na njem točno eni trije grški programi, za najem se niti nisva zanimala. Klima naj bi delala od 1. julija dalje pa je bolj en ventilacijski sistem, ki je močno smrdel po plesni. Smo uporabljali minimalno, meni se ni zdelo da bi sobo kaj shladilo. Radio - v najini sobi ga ni bilo, telefon pa je menda bil, samo v Grčiji se ne telefonira iz hotelskih sob, ker ti upičijo eno čist svojo (seveda dražjo) tarifo. Zajtrk je bil pač po grško - obogaten kontinentalni ( en dan salama en dan sir, včasih trdo kuhana jajca, kosmiči, sok za razredčit, kava, čaj, marmelada, maslo, včashi svež paradižnik, ena vrsta kruha. Za preživet je bilo, ampak potem nekaj časa nisem jedla trdo kuhanih jajc. Če bosta imela sobo na cesto zna biti zelo hrupno, ker hotel stoji ob izteku enega klanca in tam mimo fajn pičijo tudi ob treh zjutraj s svojimi prduljami. Balkonček na cestni strani je tako ozek da nanj ne moreš stopit, če imaš večjo številko čevljev. Plaža je v bistvu mestna plaža in je definitivno več kot 10 minut stran (sicer je baje povsem korektna), predvsem pa je klanec in je treba kar dobro stopit. Lani je bila v naši skupini ena mamica z dvema majhnima fantoma, ki je bila povsem besna, ker so jo nategnili zaradi plaže - kako naj hodi z dvema mulcema in vso opremo cca 1,5 km daleč na plažo peš, po prometnih ulicah... Tako so večino dni preživljali ob bazenu. Še kaj pozitivnega - bazenček je čist, luštkan, miren, barček zraven ima vse kar imajo veliki, je tudi senčnata travica, če se hočeš umaknit. Na kratko- to je hotel za nezahtevne popotnike, ki pridejo raziskovat otok in se zjutraj po zajtrku usedejo na motor ali avto in jih cel dan ni. Vrnejo se zvečer se struširajo in grejo v mesto jest - to je pa res blizu, ampak je tudi klanec. Je pa zelo poceni in za naš način obiska otoka je bil optimalen, vendar tja takega umirjenega dopusta v stilu plaža, soba, večerja tja ne bi šla preživet. Hotel je pač v glavnem mestu otoka ki ni neko strašno turistično središče. Raje poglej hotele v Pytagorionu ali Kokkariju, ker otok je definitivno vreden obiska. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti