Kam letos na morje? :)

10-dc  

član od: 26.11.2006

sporočila: 6

tema odprta - 27. feb 2007 18:47 | ogledi: 10.464 | odgovori: 208

Zivjo!

Letos se se nisem odlocila, kam bi sla na morje, zato vas sprasujem za kaksen dober nasvet. Edini cilj, mi je dalmacja in naj bo tudi kaj nocnega zivljenja.

Vasi predlogi so dobrodosli!

Papa

10-dc

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

27. feb 2007 19:04

 

Pag, plaža Zrće, čaga od jutra do večera, od večera do jutra in nazaj.

Če se navoliš, je v Novalji in drugih krajih še veliko drugega, če ti posedanje ob mizah v bazenu, ples na mizah, plažah in do kolen v vodi presede....

 

Sicer nekateri pravijo, da je to za videt in doživet, ne pa tudi za ponovit - tako pravijo naši otroci in njihovi prijatelji, ki so bili tam lani. Pravijo, d abodo šli tudi letos, a na Zrće le tu in tam. 

 

Mamamia 

mamamia

londonska rezina  

član od: 1.6.2006

sporočila: 312

27. feb 2007 19:41

Dovolj zabave je tudi v Vodicah. londonska rezina

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

27. feb 2007 19:56

Pred 2 letoma sem bila z družino na otoku Pagu. Po 10-ih letih od kar sem bila nazadnje tam, sem se odločila, da grem pogledat, kaj je nastalo s temi Zrćami. Reči moram, da sem bila šokirana. Pri belem dnevu veliko pijane in zadrogirane mladine, kondomat na plaži (ga nisem videla še nikjer na takem mestu), glasna glasba...ja in tudi mize v vodi... Slišala sem, da zjutraj pobirajo kondome in igle po plaži, kar me sploh ne čudi po tem kar sem videla, kaj se tam dogaja. Ko se zjutraj pelješ mimo vhoda v Zrće mrgoli policije. Kdo ve zakaj? Se strinjam, da je žur, ampak le za najstnike. Šest nas, starih med 28 in 37 let se je tam počutilo, kot, da smo na drugem planetu. Po dveh urah smo se pobrali stran, ker pošteno povedano, glede na to, da smo imeli s seboj tudi otroke, nas je bilo kar malo strah. Reči moram, da je bila pred 10 leti, ko sem bila tam res sanjska plaža, kaj je pa iz tega čudovitega kraja nastalo... Mijan

tica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 53

27. feb 2007 20:30

Mi pa že kar nekaj let v Punta križo na koncu cresa...15km oddaljen kamp od civilizacije, popolnoma v naravi, družinski, zelo lepo urejen,3/4 FKK in cenovno kar ok. Komi čakamo!! tica

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

27. feb 2007 20:35

ja, pred 10 leti so bile Zrće res nekaj drugega kot danes... je pa res, da so mi ostali še bolj v spominu Zubovići tam poleg, kjer so nam postregli neočiščene ribe na žaru (brancina in orado) - je bila gužva. Natakarica je kot razlago rekla le - "da je to način kuće i da smo trebali prije reči..." Nikada više tamo. Kaj pa Vela luka na Korčuli ? lp

pelican  

član od: 7.2.2007

sporočila: 73

27. feb 2007 20:54

okolica zadra...potem pa v zadar na nočno življenje pelican

temba  

član od: 7.10.2006

sporočila: 92

27. feb 2007 22:58

Ali je morje samo Dalmacija ? Temba temba

Pekarica  

član od: 10.10.2005

sporočila: 255

28. feb 2007 8:40

Ko ste že nekajkrat omenili otog Pag, naj pristavim še svoj "piskrček". Mi že nekaj let hodimo na Pag, v romantično in mirno ribiško vasico Lun( najbolj južni del otoka, skrajni del rta, naprej je samo morje). Pravi raj na zemlji, če si želiš miru in plažo zase. Po zabavo pa gremo v Novaljo, zlasti mlajši del družinske ekipe. V vasici sta dve odlični gostilni, z morskimi specialitetami. Na Lunu res zaužiješ prave počitnice. Pekarica

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

28. feb 2007 8:59

Tudi jaz navijam za Pag, vendar Povljano, čisto na jugu otoka...Zrće, Gajac pa odsvetujem...pa strinjam se z Pekarico, Lun...mir da se spočiješ, samo za mlade - preveč odmaknjen od dogajanja, pa sami hribčki:) imajo pa zelo dobro oljčno olje, je celo tovarnica tam... p

Jožica Filipčič  

član od: 17.2.2007

sporočila: 3

28. feb 2007 8:59

Pozdravček. Evo še mene. Letošnje leto bo 10 leto, odkar svoje najlepše trenutke v letu preživljamo na otoku pPagu, v mirni vasici Vlašiči. Plaža čudovita za mlade in tiste manj mlade, ter male nedobudneže. Tudi gostilne so, pijača, hrana, sladoled. Mesto Paga pa je le 12 km stran, za tiste, ki si želijo več. Smo družina z 11 in 15 letnimi hčerkami, ki pravita vsako leto-nikamor drugam. Pa smo videli že marsikaj-Istro, otok Cres, otok Iž,... Če potrebujete informacije-pišite. Lep dan vsem. Joži Jožica Filipčič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti