Pri škofu

nirja  

član od: 18.5.2003

sporočila: 23

tema odprta - 26. feb 2007 21:45 | ogledi: 3.189 | odgovori: 7

Pozdravljeni,

svojega dragega nameravam za obletnico povabiti na večerjo v LJ.

Bo Pri Škofu dobra izbira?

Kaj ste tam dobrega jedli?

Koliko naj pričakujem na računu za počaaaasno večerjo v dvoje?

Hvala.

nirja

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

26. feb 2007 21:58

Nirja, ni slaba izbira, bil sem tam včeraj. Približno 25 Eurov računaj na enega, jaz sem jedel medaljone v poprovi omaki, so bili dobri, sem pa pri sosedu pokusil paniranega purana, ki pa je bil presuh...torej si kaj nenavadnega omisli! LP Bojan

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

27. feb 2007 7:12

Pri Škofu je dobra, če ne odlilčna hrana, vendar pa ambient ni preveč romantičen. Ni zasebnosti. mimika

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

27. feb 2007 8:37

Če sta bolj za eksotično, dolgo trajajočo večerjo, je fajn v turški restavraciji Yildis Han. Kyara

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

27. feb 2007 8:55

Se strinjam s Kyaro. Loni Makaroni

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

27. feb 2007 10:41

Meni pro Škofu ni nič posebnega, moj prijatelj pa se je tam grdo zastrupil. Tudi v turški mi je bilo bolj tako. Za romantično večerjo je veliko boljših možnosti, odvisno pa je od tvojega proračuna. Povej več, da ti lahko svetujem. strelka

nirja  

član od: 18.5.2003

sporočila: 23

27. feb 2007 11:57

Živjo, v turški še ni tako dolgo, kar sva bila. Pretirane zasebnosti ne potrebujeva, bova prej dobro uro sama v kopeli :), ne bi pa rada, da te nekdo, tako kot recimo v mehiški v Šiški, s komolci skoraj buta, medtem ko ješ. Strelka, kar povej kakšen predlog. A proračun? Odvisno od dobljenega. K JB, kjer sva za takratnih 20k ostala lačna, ne greva več. Če bova za 20k zadovoljna odšla domov, pa tudi. nirja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. feb 2007 12:37

Nirja, darling, če ti pelješ svojega dragega na obletnico, potem imaš definitivno zadaj še kakšen manever v mislih (jaz te v tem vsekakor podpiram). Če hočeš, da se ta manever izide, potem je zadeva naslednja: - ne preizkušaj novih gostinskih obratov - pojdita v enega, v katerem sta že bila, če ne drugega, bo bolj "domača" atmosfera - počaaasna večerja sestoji iz hladne predjedi (recimo bruskete), tople predjedi, glavne jedi in sladice in vmes se tudi zamenja pijača, ker iz aperitiva preskočiš na vino. Verjetno si že izračunala, da za 25 EUR na osebo se počasne romantike na da izvajati (premalo denarja za romantično muziko) Last but not least: Ni stvar v tem, koliko in kaj bosta jedla in ne se pretirano obremenjevati z jedilnikom (dasiravno svinjska pečenka ali pa puran v smetanovi omaki meni ravno ne delujeta romantično, ergo kakšni morski sadeži bolj romantično-seksi štimung naredijo), cilj, ki ga zasleduješ je v tem, da ti glamuriraš - in tu ti posredujem preprost nasvet (me je naučila mama), ki vedno deluje: OBLECI KAJ BOLJ PROZORNEGA... Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti