Svet knjige - novi clan?

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. feb 2007 13:06

danca: Od kdaj so pa tako prijazni? Preden so mene izpustili iz krempljev so mi, če nisem pravočasno naročil ene knjige na četrtletje, avtomatično vsilili (ja prav res) knjigo četrtletja. Prav zato sem se (po velikih težavah) odjavil... Ker ravno to je bilo, eno četrtletje ni bilo pač nič zanimivega, drugo pa par knjig. Ampak ne, moral sem tisto knjigo četrtletja kupiti Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

pelican  

član od: 7.2.2007

sporočila: 73

27. feb 2007 13:26

Jaz ponavadi kupujem samo dvd-je...ponavadi kake risanke, čeprav imajo kar drage, in so v Mullerju cenejše (če imajo akcijo)...včasih kupim kako knjigo.... pelican

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

27. feb 2007 16:13

Midva z možem sva se izčlanila septembra lani in nisva imela nobenega problema. Poslala sva dopis, da ne želiva biti več člana in to je zadostovalo. Aja, so pa naju poklicali in vprašali, če si bova premislila, pa sva lepo povedala da ne in stvar je bila rešena. Nič niso rekli, da bi morala upoštevati 3 mesečni rok odpovedi članstva. Mogoče pa sva imela srečo, ali pa dajeva vtis groznih zakoncev, s katerima ni dobro češenj zobat, he he. LP! fakin712

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. feb 2007 16:20

Jaz sem postopek izvedel pred 8 leti, tako da je morda zdaj kaj drugače. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

27. feb 2007 17:54

Ne, nič drugače ni. Moja mama se je ravnokar izpisala in so ji ravno tako razložili, da se lahko izpiše le tri mesece pred iztekom. So nam pa večkrat vsilili knjigo četrtletja - zadnjih nekaj let sicer ne, ker že sami pazimo, da pravočasno naročimo kaj drugega. Jaz sem sicer zaenkrat še ostala član, pa tudi resno razmišljam o izpisu. Ponudbo imajo vedno slabšo, cene pa nemalokrat višje kot drugje JasnaV

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. feb 2007 18:19

Če smo pošteni - ne gre za vsiljevanje. S podpisom članstva se pač zavežeš postavljenim pravilom. rimljanka

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

27. feb 2007 20:10

Rimljanka - se POPOLNOMA strinjam s teboj! Pred leti, sem izpisala mamo, brez kakršnihkoli problemov - poslala sem vljuden dopis, z obrazložitvijo (res tehtno), o 3-mesečnem odpovednem roku ni bilo ne duha ne sluha;izpis je bil takojšen. LP Lipa

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

27. feb 2007 21:15

Ja, se strinjam - kar podpišeš, pač podpišeš. Zato se bom pa prej ali slej tudi izpisala. Pred >2 0 leti, ko sem se vpisala, pač te stvari niso bile poudarjene (ne vem, če so bile sploh zapisane). Je pa bila takrat ponudba mnogo bolj pestra, kupil si lahko praktično katerokoli knjigo na slovenskem trgu, in to krepko ceneje. Da o cenah ne govorim... če je moje pisanje slišati jezno, je to zato, ker sem res : Pred slabim mesecem sem namreč v Merkatorju - poleg kruha - po trenutnem navdihu kupila CD Il divo po nekaj čez 14 € ( kar tako, nobene akcije); nato pa pridem domov in listam katalog, kaj bom kupila to četrtletje v Svetu knjige, in glej to: za isti CD je " klubska" cena dobrih 16 €, "redna" pa menda 18 € Žal to ni bilo prvič, tako da - pred vpisom dobro preverite! JasnaV http://www.svetknjige.si/article.aspx?articleid=51343 http://www.mimovrste.com/katalog/product.php?product_i Sporočilo je spremenil(a) JasnaV dne 27. feb 2007 21:20:50

poka  

član od: 6.10.2005

sporočila: 29

28. feb 2007 8:05

Glede izpisa se ni nič spremenilo.ravno te dni sva z dragim dobila obvestilo, da se po pisni izjavi o prekinitvi čalnstva, ki sva jo pred mesecem poslala najino članstvo izteče oktobra 2007 in imava še 3x priložnost in dolžnost kupiti knjigo v vsakem četrtletju. poka

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

28. feb 2007 8:13

Samo ena vmesna pripomba oziroma vprašanje. Zakaj enostavno ne ignorirate nakup in bo stvar rešena? Tako je storila moja znanka in stvar je bila rešena. Nekajkrat so jo še opomnili, potem pa je bila stvar rešena. Poizkusite, saj nimate kaj izgubiti. LP! fakin712

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti