Piramida na tv slovenija

marjeta65  

član od: 9.2.2007

sporočila: 66

tema odprta - 20. feb 2007 20:33 | ogledi: 2.483 | odgovori: 9

tako, kot se zabavam nocoj ob gledanju Piramide, se še nisem, odkar je oddaja. Naši imitatorji so naravnost fantastični. Navajeni smo, da je ob enem močnem gostu en še povprečno pameten, eden pa na nizkem nivoju, danes so si pa enakovredni, pa noro zabavni.

Če se samo spomnim na prejšnji torek, ko je Rado Mulej, čeprav mi je kot igralec všeč, takoj ko mu je zmanjkalo vnaprej naučene teme, strešal neumestne bedarije. Še oni lastnik nočnih klubov je bil veliko bolj razgledan. Da ne omenjam nekaterih gostov iz prejšnjih oddaj, ki so bili nekateri še slabši. saj v tem je keč oddaje, da imajo tako različne nivoje izobrazbe gostov, jasno, da je bol zanimivo.

Oglejte si tole do konca, reklam je konec, grem gledat in se zabavat.

marjeta65

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

20. feb 2007 20:43

Jaz sem prižgala pet minut nazaj. Ja so zelo zabavni. vanya

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

20. feb 2007 20:55

Sem vidla in občudujem kako lahko tako imitirajo glas???Tudi karakterno skoraj neverjetno. ena mš

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

20. feb 2007 21:31

Nisem gledala, sedaj mi je pa malo žal. Kdaj je ponovitev oddaje?

Oddaje sicer ne gledam, ker mi je voditeljica popolnoma mimo. Erika mi je bila všeč kot novinarka v Trenjih, tej oddaji pa kot voditeljica enostavno ni dorasla. Edino, kar je za opaziti je to, da je zmeraj bolj gola. Ta njena golota me nasploh moti in mi je povsem izven konteksta oddaje. Pa to, da zmeraj nekoga favorizira, ostale pa prekinja sredi stavka z nekimi butastimi pripombami.

In nenazadnje... naj si Erika pri bogu že enkrat prebere Toporišiča. Vse visoko šolane ženske se ne glede na zakonski stan oslavljajo z "gospa".

Anja

pat  

član od: 5.9.2006

sporočila: 204

20. feb 2007 21:40

jaz tudi mislim, da so bili danes prav vsi FANTASTIČNI LP pat

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

20. feb 2007 21:46

Mislim da je ponovitev Piramide ob sobotah tam okrog dveh. Nisem pa sigurna. Tudi meni ni najbolj všeč Erika kot voditeljica. Najbolj me moti, ko nekatere prekinja, če ima nekdo repliko, drugim pusti da do konca povejo svoje mnenje. Drugače mi tudi koncept oddaje ni najbolj všeč in raje gledam Preverjeno na popu. Omejen čas za odgovore pa gledanje v tiste kartončke in komentiranje vmesnih rezultatov... Še najbolj so mi všeč tiste pesmice. vanya

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

21. feb 2007 6:41

Ponovitev bo v jutri (v četrtek) ob 13,50 na 1. programu TVS. Cila

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

21. feb 2007 19:06

Ja, komentiranje vmesnih rezultatov je prav zabavno... vedno sta dva kandidata pri vmesnih rezultatih povsem izenačena, na koncu pa eden zmaga s preveliko prednostjo haha:)) Kot da bi ravno v zadnjem delu oddaje gledalci glasovali le za enega kandidata. Take pravljice naj Erika razlaga v otroškem vrtcu, publika Piramide so pa odrasli ljudje. Take stvari vsaj meni dajejo občutek, da nekdo moj IQ istoveti s kurjim.

Jutri na žalost ne bom mogla gledati ponovitve, ker me takrat še ne bo doma. Sicer mi je mama razlagala, kdo je nastopal - te imitatorje poznam že iz HRI-barja. Lahko rečem le eno - CARJI.

Anja

mlada kuharica  

član od: 26.1.2007

sporočila: 111

1. mar 2007 22:29

tud men je odaja piramida zelo všeč in veliko boljša od nekaterih drugih oddaj na televiziji(mislim predvsem zabavnih) le tako naprej piramida!!! mlada kuharica Sporočilo je spremenil(a) mlada kuharica dne 01. mar 2007 22:30:29

marjeta65  

član od: 9.2.2007

sporočila: 66

2. mar 2007 7:50

Tudi tale torek je bilo zanimivo, Javšnik je zelo razgledan zabaviščnik, sploh če ga primerjaš z Radom Mulejem v prejšnji oddaji, kar priča tudi število glasov zanj. marjeta65

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecNikita
Kaj jutri za kosilo?gobica1402
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti