Pekarna vrhnika, črnuče

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

14. maj 2010 5:07

V tej trgovini si pa res mora človek reči, da kaj ne rabiš, sicer zapraviš. Meni so všeč različni pripomočki - nabavila sem si že raztegljiv obod za kvadratno/pravokotno torto (super), pa dve silikonski vrečki za dekoriranje (super), pa nekaj nastavkov (uporabni so tudi drugi nastavki iz različnih kompletov, le da je treba paziti koliko se vrečko že na začetku prireže), pa eno tako veliko paleto za ravnanje kreme, pa še en tako obod , vrečko in nekaj nastavkov za eno darilo. Sedaj imam ogledane še tiste okrogle kovinske podstavke, pa rada bi si kupila še kakšne modelčke za rožice in listke (so kar dragi, če to rabiš nekajkrat na leto), pa mogoče bom enkrat riskirala in kupila eno celo škatlico nastavkov,..... Se tolažim s tem, da bom to enkrat zapustila hčerki, ki je tudi že zastrupljena z domačo peko in zelo rada uporablja te "najine" pridobitve. Okraski so pa res pakirani v prevelikih količinah, ker toliko enakih rožic pa res težko porabiš. Tako da včasih kupim kaj tudi v Hofru in Lidlu - za nas amaterje čisto solidno, pa tičino v trgovini v podhodu na Ajdovščini, ker jo rabim samo za okraske, oblačenje torte me zaenkrat še ni prevzelo do te mere, da bi tudi sama naredila tako torto. Saj so mi všeč torte, ki jih s tem naredite in res ste prave mojstrice, to so cele umetnine, toda meni ta masa nekako ne sede. pa lep dan vsem tedyka

Leyla_  

član od: 22.8.2008

sporočila: 164

18. avg 2010 12:53

tedyka - katera trgovina v podhodu? Se mogoče spomniš imena? Leyla_

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

18. avg 2010 13:03

No, saj v tistem podhodu, ki niti ni tako obsežen, je samo ena trgovina s slaščicami in tam je to.

rimljanka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. avg 2010 15:39

rimljanka je napisal/a:

No, saj v tistem podhodu, ki niti ni tako obsežen, je samo ena trgovina s slaščicami in tam je to.

rimljanka
V bistvu sta dve. V bistvu je tam tudi veleprodaja od čokoladnice. Samo, če fulaš trgovino, te itak pošljejo v naslednjo. Vendelina jr.

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

20. avg 2010 6:05

Tako kot je odgovorila Rimljanka - mislim da je samo ena trgovina - imena pa žal ne vem. Sem jo pa sama brez težav našla, pa čeprav nisem iz Ljubljane in sem v bistvu vedela samo lokacijo trgovine - se pač malo sprehodiš. Pred kakšnim mesecem sem tam kupila ticino maso, ki jo rabim samo za okraševanje po cca 8 € če se prav spomnim. Mi pa ni prav nič všeč, ker je pocasta in se z njo zelo težko dela, potrebno je dodati še kar nekaj sladkorja, da je spodobna za oblikovanje. Tako da mislim, da je naslednjič ne bom več kupila. Sem pa super zadovoljna z jedilnimi barvami v prahu, ki so res super. tedyka

sweety  

član od: 27.3.2006

sporočila: 265

20. avg 2010 13:14

Pozdrav..Jaz sem se pa malo pozanimala,pa baje pekarna vrhnika tud po pošti pošlje,če pač toćno veš kaj želiš(mi je ena miška zašepetala )Pa če mate v vašem kraju slaščičarno ali pekarno kamor vrhnikla vozi,se pozanimajte,pri vrhniki,naj vam da stevilko potnika ki vozi v vas kraj,pa lahko direkt iz kombija kupite,,ali pa mu narocite za naslednjic,to je pa preverjeno,,,lp

sweety

cukrpekrca  

član od: 5.11.2009

sporočila: 311

20. avg 2010 13:56

Ja, drži, pošljejo po pošti ali njihovem potniku. cukrpekrca

janjast  

član od: 8.7.2010

sporočila: 1

17. nov 2010 14:09

Živjo! Mene pa zanima nekaj v zvezi s hostijo! Danes mi je oči iz ljubljane prinesel natiskano sliko, ki je večinoma črna. na hostiji pa je izpadla siva! Zanima me, če bo barva spet črna ko jo bom dala na smetano in se bo malo navlažila?? Hvala :D Janja janjast

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

13. dec 2010 12:57

Pozdravljeni!

 

Eno vprašanje oz. prošnja. Bo mogoče kdo kaj v prihodnjih dneh nabavljal v pekarni kaj, jaz bi imela čokoladne kapljice, ker so baje občutno ceneje kot ta mala pakiranja po trgovinah. Sem pa iz štajerskega konca, tako, da se mi zaradi tega ne splača v Lj vozit. Če mi jih je kdo pripravljen kupiti in potem  poslati bom zela hvalažena.

Prosim in že naprej hvala.

 

Bojana

laik  

član od: 10.10.2008

sporočila: 156

13. dec 2010 13:01

Če želiš, lahko naročiš po telefonu in ti pošljejo po pošti. Zapakirajo zelo "varno". lp laik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti