Pekarna vrhnika, črnuče

tinatona  

član od: 11.11.2007

sporočila: 6

7. apr 2008 22:43

Koliko mora bit pa slikca velika? A je to pol za na okroglo torto al kako? tinatona

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

7. apr 2008 23:38

Hostijo daš na torto kakršno želiš, po potrebi jo lahko tudi obrežeš. Glede velikosti pa, mislim, da je format A4. Slikico ti lahko tudi povečajo, vendar ne morejo čisto točno določiti velikost. Zato je bolje, če sliko povečaš v fotokopirnici in prineseš že določeno velikost.

stana

lidia  

član od: 2.4.2007

sporočila: 267

18. apr 2008 18:54

Danes sem tudi jaz prišla do te čudežne trgovine. Trgovina je res čudovita, res pa je tudi, da je v zelo mračnem objektu. Samo za kupit in hitro ven:). V njej pa lahko res pustiš celo premoženje. Kupila sem si kompletek za izdelavo rožic s knjižico plastične dresirne vrečke in v akciji imajo papirnate košarice za mignončke. Škoda, da ni več takšnih trgovin. Pozdravček vsem... lidia

londonska rezina  

član od: 1.6.2006

sporočila: 312

18. apr 2008 19:59

Se človek prav hitro navadi na to temačnost. Meni je že čisto "kul"... londonska rezina

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

30. apr 2008 14:56

Sem bila danes 1. v Vrhniki in sem čisto paf.Res lepa trgovina,prijazne prodajalke in veliiiiiiiko robe. Sem prvo mogla sploh narediti en kro,da sem prišla k sebi in vzela tisto kar sem iskala.Imam izgovor,da moram tja še enkrat,ker nisem dobila pravih modelčkov...pa prodajalka je prav prijazno pokazala kako izgleda tiskanje na hostijo.Super! Roncolino

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. apr 2008 15:05

Jaz sem bila tudi tam, je bilo treba izkoristiti priložnost, da sem prosta pred 16. uro.

Loni Makaroni

*T*A*N*J*A*  

član od: 27.11.2007

sporočila: 30

24. maj 2008 17:19

Pozdravljene! Glede te teme, slika hostija - bi mene zanimalo. Ali lahko to dlje časa stoji - npr. da daš narediti 1 mesec prej? In zanima me še - Ali se da to dogovoriti z njimi, da pošljejo po pošti? Hvala za odgovor. *T*A*N*J*A*

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

24. maj 2008 19:38

*T*A*N*J*A* je napisal/a:
Pozdravljene! Glede te teme, slika hostija - bi mene zanimalo. Ali lahko to dlje časa stoji - npr. da daš narediti 1 mesec prej? In zanima me še - Ali se da to dogovoriti z njimi, da pošljejo po pošti? Hvala za odgovor. *T*A*N*J*A*

Zagotovo bo zdržalo tudi dlje. Saj take hostije prodajajo tudi v navadnih trgovinah že natisnjene, pa jih ne naročajo za vsak dan sproti. Jaz imam eno v omari že vsaj pol leta, rok uporabe je do leta 2012.

Če želiš, da ti pošljejo po pošti, jim pošlješ fotografijo, največ A4 velikosti, zraven pripišeš naslov in telefon, če te rabijo še kaj vprašati. Tako so mi rekle prijazne prodajalke v trgovini. Žal za ceno nisem vprašala.

matilda

pikicavelika  

član od: 3.3.2008

sporočila: 1

3. jan 2009 21:50

v katerih trgovinah pa prodajajo tudi take "hostije"? npr. interspar/ mercatorjev hipermarket? pikicavelika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti