Kje bi dobila dobrega in poceni malarja (soboslikarja)???

White Daisy  

član od: 18.2.2007

sporočila: 185

tema odprta - 19. feb 2007 13:13 | ogledi: 3.220 | odgovori: 10

White Daisy

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

19. feb 2007 13:17

Iz kje si? Najprej to sporoči, mogoče ti lahko pomagam. JORDI

White Daisy  

član od: 18.2.2007

sporočila: 185

19. feb 2007 13:18

ljubljana- okolica White Daisy

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. feb 2007 13:56

 

Na Telekomovih Rumenih straneh jih je ogromno.

Vendelina jr.

White Daisy  

član od: 18.2.2007

sporočila: 185

19. feb 2007 14:10

Hvala Vendelina jr.,

 za Rumene strani vem, sem mislila če ima kdo informacijo iz lastnih izkušenj.

vseeno hvala

White Daisy

veverica cak  

član od: 9.10.2004

sporočila: 299

19. feb 2007 15:21

White Daisy,

 

mi smo bili z g. Vojkom zelo zadovoljni -večkrat (fantje vse predpripravijo in za seboj pospravijo). Sporoči mi na ZS, če potrebuješ telefonsko.

 

lp veverica cak Sporočilo je spremenil(a) veverica cak dne 19. feb 2007 15:24:06

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. feb 2007 15:23

 

Posebne izkušnje?

Vsak, ki ima nekaj let volilno pravico je bil v situaciji, ko je bodisi premišljal, da bi sam prepleskal ali pa za to najel pleskarja. Če je padla odločitev, da je vendarle treba dobiti pleskarja, smo bodisi pogledali v imenik, bodisi vprašali koga od stroke (npr arhitekta, vzdrževalce), koga priporočajo, bodisi smo povprašali na gradbena podjejta, kateri so njihovi izvjalaci. Vsi pleskarji pospravljajo za sabo, v dodatni ponudbi ti tudi počistijo stanovanje in vrnejo pohištvo tja, kjer je bilo prej. Pri vseh pleskarjih je treba nekaj časa čakati, poleti več časa, pozimi pridejo pa prej - tisti, ki pa nimajo zadosti naročil, pridejo takoj. Vsi pleskarji zaračunavjao storitev glede na kvadratne metre opleskanega. na trgu jih je toliko, da  konkurenca od njih zahteva kvalitetno opravljanje storitev in skratka, v celi zgodib ni čisto nič posebnega?

Vendelina jr.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. feb 2007 15:29

No, ni čisto tako. Pustiš, da ti pleskajo, prideš čez par ur pogledat in te kap!!! Od vse svinjarije, ki kaplja z njimi... In po pohištvu, tepihu...

Tudi jaz sem nazadnje izbrala nekoga, ki mi je bil priporočen. In je zrihtal vse sam. V enem dnevu mi je prepleskal stanovanje, sam odstranil slike, lestence, vse zaščitil... Skratka... Za njim sem zdrgnila samo dve kapljici, ki pa jih je verjetno spregledal...

 

Če pa želiš še malce umetniškega talenta, da še kaj nariše ali naredi kak vzorec na roko, potem res ne moreš kar iz imenika  nekoga vzeti...

lidka Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 19. feb 2007 15:30:51

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

19. feb 2007 16:15

Se strinjam z lidko. Toliko slabih izkušenj s temi malarji, ki naj bi bili oh in sploh dobri, na njih čakaš ne vem kako dolgo ... nazadnje pa ob končnem izdelku premišljuješ, če ne bi sam naredil 10 x bolje, sploh pa ceneje. jessy6

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

19. feb 2007 16:51

Tudi jaz sem iskala poceni in vsaj solidnega malarja, pa še mal zidarja zraven. Pa dobim enega (smo v majhnem kraju, ni težko) na črno, ki bi mi na notranjo izolacijo dal še lepilo in mrežico, pokital in na koncu pobelil. Gospod je res vse hitro naredil - dobrih 10 ur je rabil vse skupaj, za plačilo pa 1000 sit/uro.

Že ko sem odprla malo nočno lučko, mi ni bilo všeč, saj so sence izdale vse napake - videla se je mrežica in spoji med stirodur ploščami. Da ne govorim, ko sem prvič sesala pajčevine - kjer sem taknila s cevjo sesalca, se je odkrušil košček belila.

Tako sem imela poceni malarja...

 

Vendelina, žal se tudi jaz ne strinjam s tabo. Če se pozanimaš pri arhitektih in gradbenih podjetjih, ti bojo oni priporočili kogar pač imajo, ne zanima njih, kako ti rabiš dobrega in poceni... In ne čistijo vsi za sabo - mojim staršem je pleskal en, ki se mu ni dalo niti okvirjev od oken oblepiti, saj so itak za prebarvat...

Mogoče bo delo še najbolje opravil nekdo, ki je že v penziji, pa mu ostane časa, da "na črno" prebeli kakšno stanovanje. Takih je pa na pretek...

matilda

White Daisy  

član od: 18.2.2007

sporočila: 185

21. feb 2007 8:33

Najlepše se zahvaljujem vsem, ki ste mi pomagali z nasveti. Malarja sem že dobila, vam bom sporočila kako bom zadovoljna z opravljenim delom. Upam da bo natančen. Hvala vsem za pomoč. LP White Daisy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti