Užitnost jazbeca

dolenjcek  

član od: 19.4.2005

sporočila: 54

tema odprta - 17. feb 2007 10:41 | ogledi: 6.343 | odgovori: 12

Lovci in biologi, a plan, prosim!

Že večkrat sem slišal, naj bi v Sloveniji obstajali dve vrsti jazbeca: svinjski in pasji, glavna razlika naj bi bila v obliki smrčka in užitnosti. Meni (in mojemu kolegu lovcu) se zdi zadeva bolj kot hec, ker ne verjameva, da se ne bi med seboj skrižali, poznam pa tudi človeka, ki "je pripravljen skoraj umret" kot zagovornik trditve o dveh vrstah (pa ta "vrsta" ni nujno mišljena strogo biološko, razvojno). Internet mi ni dal odgovora, zajetna knjiga o živalih tudi ne.

Lahko kdo od vas kaj zanesljivega reče na to temo (ne bla-bla-bla, mislim itd.)?

Lep pozdrav 

dolenjcek

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

17. feb 2007 12:19

Enako naj bi trdili tudi za ježa,res naj bi se razlikovali po smrčkih,ampak baje da gre za razlike med samci in samicami Kristina

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

19. feb 2007 7:51

Preizkušeno in z gotovostjo ti povem,da ni razlike med "svinjskim in pasjim" jazbecem.Razlika je v okusu mesa,glede na to kaj jazbec uživa.Najboljši je jeseni,ko mu predstavlja velik del prehrane koruza,najslabši pa pomladi,ko se mora zadovoljiti z vsem kar pač najde. ati zlati

dolenjcek  

član od: 19.4.2005

sporočila: 54

19. feb 2007 7:54

Hvala, Rimljanka in Kristina!

Ampak to, kar pravimo mi, so še vedno domneve, lovci in biologi med kuharji, ki prebirajo te rubrike, pa so previdno tiho ... 

dolenjcek

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

19. feb 2007 9:18

Sorry, dolenjcek, sem se oglasila, te pa obveščam, da ne sodim med zeleno bratovščino.

In to, kar sem poslala, niso domneve, no. Evropo poslejuje ena sama vrsta, navadni jazbec (Meles meles), kar je razvidno že iz zgoraj navedenih linkov.

Zadošča?

rimljanka

nena55  

član od: 19.1.2007

sporočila: 45

19. feb 2007 9:45

Že kar nekaj let je, ko je mož uplenil jazbeca na jesen in njegovo meso je odlična pečenka, meso je dobro samo do zime preden gre v jazbečino. nena55

Slovenica1  

član od: 28.11.2006

sporočila: 23

20. feb 2007 20:50

Jaz jazbeca večkrat kuham. In je vedno perfekten, najsibo pod peko, na golaž, kot pečenko.... Okus mesa je naravnost presenetljiv, sladek in aromatičen. Pohvalna žival, življenje vedno da za pravo stvar.... Slovenica1

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

20. feb 2007 21:06

Na zalost jaz tudi nisem zoolog (sem ene druge vrste biolog) pa se pridruzujem rimljanki. V Evropi je samo ena vrsta jazbeca! Jerneja USA

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

21. feb 2007 12:59

Nikoli še nisem videla jazbeca, tudi jedla ga še nisem. Ogovor Rimljanke je tako zanesljiv, da ne potrebujem nobenega drugega  strokovnjaka več.

Se mi je pa utrnila naslednja misel: vem, da obstajajo ježki z različnimi gobčki in eden izmed njih naj bi bil pasji in ker psov ne jemo, je menda neužiten.

To je priložnost, da zaprosim Rimljanko, da iz svoje zakladnice znanja potegne zanseljiv odgovor: ali je ježev več vrst ?

 

Rimljanka, prosim  . In hvala.

 

Frina

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

21. feb 2007 14:03

V družini ježev (Erinaceidae) je 17 vrst, ki pripadajo 8 različnim rodovom. V poddružini podganji ježi je 5 vrst, poseljujejo JV Azijo in Kitajsko. V poddružini pravi ježi je 12 vrst v 3 rodovih.  Edina prava EVROPSKA vrsta je rjavoprsi jež (Erinaceus eurpoaeus), ki poseljuje večino Evrope (razen skrajnih severnih predelov Skandinavije)..

vir: Velika enciklopedija Sesalci, MK, Lj. 1996 (750 - 757)

Južno Španijo, južno Francijo, in Baleare pa poseljuje tudi afriški jež ali jež selec (Aethechinus algirus), ki je sicer afriška vrsta.

Zaključim lahko, da torej pri nas živi ena vrsta ježa, rjavoprsi jež.

Raznolikost ježev je seveda posledica individulane in populacijske raznolikosti, starosti, spola.

Bo zadosti?

 

 

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti