Pizza po žici

Lingua  

član od: 28.10.2003

sporočila: 153

tema odprta - 16. feb 2007 9:06 | ogledi: 5.799 | odgovori: 12

Pozdarvljeni,

 

še danes sem jezna, zato bom postavila vprašanje: Kaj narediti, če je pizza po "žici" ZANIČ?

Včasih si jo otroci zaželijo (večinoma spečem doma) -  tako je bilo tudi včeraj. V eni pizzeriji v Žalcu naročim pol klasične in pol morske. Večinoma smo bili zmeraj zadovoljni. Na vprašanje kdaj pribl. bo - čez kakšne pol ure. In potem šok - mine pol ure, mine ura in kmalu še ura in pol, ko se le pojavi "večerja". Plačam, se zahvalim... Ko pa odpremo škatlo - notr je bilo vse podobno zažganemu in trdemu podplatu. Vse suho oz. izsušeno. Pa to še ni vse - ko je hčer hotela pojesti jajco, ji je dobesedno ostala v rokah - seveda plastična in kar je še najhuje - lepo se je videlo, da je bila pečena posebej v ponvi ter dodatno vržena na "pico". Vse je romalo v smeti - še pes je ni povohal, kaj šele jedel. Bila sem strašno razočarana - sem hotela klicat, pa reklamirat...pa so me otrc prepročal, da naj pustim vse skupaj.

KAJ VI NAREDITE V TAKEM PRIMERU oz. KAKŠEN NASVET

 

Hvala

 

Še vedno jezna M

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

16. feb 2007 9:20

naslednjič preden plačaš odpri škatlo in poglej notri in če ti ni všeč zavrni. oziroma še boljše, naslednjič ne čakaj na pico uro in pol.
glih zadnjič smo šli na kavo na obali in je bil ful lep sonček in se usedemo dol v eno kavarno in čakamo in čakamo in čakamo in smo čakali kakšne 20 do 30 minut da je sploh prišla pupa do nas in potem smo naročili vsi srečni in že rahlo premraženi. in smo čakali in čakali in nismo dočakali, ker smo prej šli. ko se je sonček skril, po vsega skup 45 minut čakanja, smo se vstali in šli in vljudno povedali kelnarci, da ne rabi nosit. 
  ljudje smo preveč vljudni oziroma ne znamo povedat kaj nas moti in pri temu ostat vljudni. sej ne rečem, da je treba težit za vsako, ampak vse ima ene meje. js naprimer, bi šla nazaj in jim pokazala pico in ali zahtevala denar nazaj ali zahtevala šefa ali pico vrgla v smeti tam pred njimi in gosti in šla. in se ne bi vračala.
 lp goga
sam da se kuha..

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

16. feb 2007 9:52

Ne naročam več. Ne rečem, da je to najboljši odgovor, ampak tako jaz naredim. Ko sva jedla na bone, sva parkrat probala to varianto... Da bo kao hitreje, pa da se ni treba matrat, pa tak... Pa je prišla pica takoooo pozno (vedno), da bi jo sicer po pravilih tiste firme lahko dobila zastonj, ampak ker jo v tem primeru plača dostavljalec, ga nisva hotela zezat in sva plačala pico, ampak potem nikoli več tam naročala. Ko se nama je to zgodilo pri dveh ali treh firmah, sva nad halo pico obupala in zdaj veva, da je hitreje in seveda neprimerno boljše, če jo naredim sama doma (pa tudi ceneje)... pa vsaj veš, kdaj bo in lahko računaš... Veri

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

16. feb 2007 11:29

Kupiš  na zalogo nekaj zamrznjenih pic. V eni uri so odmrznjene in pečene. Ali pa si jih sama vnaprej pripraviš in zamrzneš.

 

Lp

Cila

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

16. feb 2007 11:52

Nimam slabih izkušenj s tem, saj iz dveh picerij od koder kdaj kaj naročimo, vedno pripeljejo pravočasno in dobro. Mislim pa, da sem preveč kolerične sorte, da bi čakala na pico 15 minut več kot je bil dogovorjeni čas. V uri in pol navsezadnje zelo na lahko narediš zadevo doma. Lisa

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

16. feb 2007 13:02

v eni uri imaš doma narejeno in spečeno pico

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

16. feb 2007 13:18

S slabimi pizzami nimamo izkušenj, sem pa enkrat reklamirala školjke iz krušne peči, ko jih je bilo na porciji samo za vzorec. Sem vsa besna ponovno poklicala, povedala, da sem naročila školjke in ne popečen sir in bila prijetno presenečena, ko sem zaslišala prijazno opravičilo in zagotovilo, da dobim novo porcijo v najkrajšem možnem času. Kar se je tudi zgodilo. 

Zato, Lingua, ti priporočam, da korajžno reklamiraš - karkoli, če nisi zadovoljna, saj ti plačaš! Na tvojem mestu bi pa jaz vseeno poklicala in jim povedala, kaj so dostavili. Srečno  

 

 

Ava

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

16. feb 2007 14:31

Vidim, da ste potrpežljivi, to pa je tudi razlog, da se sploh katera picerija upa postreči tako pico. Kaj bi jaz naredila ? Kako reče Mlakar, kažin , ali kraval. Šla bi nazaj, in ni ga, ki bi me od tega odvrnil. Spuštuj svoj denar in pravice potrošnika. Ne vem, koliko bi tebi pomagalo, ZANESLJIVO pa bi pomagalo kaki drugi nebogljeni stranki.

Pa vljudnost s sabo vzemi  !

 

Frina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

16. feb 2007 17:03

V mojem domačem kraju dostavljalec pice škatlo sam odpre pred tabo, in če se slučajno samo kak košček sira drži pokrova, je zadeva zastonj. Loni Makaroni

Kuharca:)  

član od: 22.2.2010

sporočila: 17

23. feb 2010 20:32

bol domača, saj veš kaj je not! Kuharca:)

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

24. feb 2010 8:29

Čemu sploh vprašanje kaj naredit? Zahtevaš novo. Jaz je niti ne bi prevzel po uri in pol, če me prej ne opozori da bo trajalo toliko in če si pač ne mudi. Parkrat sem klical (pa sem sicer precej potrpežljiv) in so vedno upoštevali reklamacijo in bilo je zastonj. In ponavadi so čisto prijazni. Kar se tiče tega da lahko doma spečeš pico v tem času, saj se ne gre zato, najbrž pokličeš zato ker nimaš sestavin ali želje kuhati. Še vedno je pa vsaka naročena pizza kar jih je prišlo v moj dom neprimerno boljša od vseh zmrzjenih kar sem jih probal. Edino če imamo res dobro pizzerijo tu pri nas. zzak1977

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti