Računalniške igre

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

17. dec 2010 17:17

Jaz pa za sprostitev med "delom" igram igre tipa "time management". To so npr. igre serije Cake Mania. Luštne za mal pošpilat. Drugače je pa Xbox 360 zakon.

Lp od R.

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

17. dec 2010 22:18

xbox 360 je super! Samo meni je bil top of the top nintendo 64! Nora na yoshi-ja pač. hehe... Am mogoče čisto neumesno ima kdo kake igre od nintenda 64? drugače da navežem nazaj, jaz rada igram tudi naseljenci otoka katan, tarok, ali pa kakšne najbol bedaste igre so kdaj pa kdaj tudi zanimive ;) _tmickena_

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

18. dec 2010 10:40

Imam navado, da medtem ko poslušam poročila ali kakšno drugo govorno oddajo na TV ali radiu igram Pasijanso pajek ali Majong. Se odlično obnese.Drugače pa preiskušam svoje znanje s kvizom Za bistre glave in največkrat žalostno ugotavljam luknje v posameznih zvrsteh znanja. Škoda, da pri posameznih vprašanjih ni zraven pravilnih odgovorov, bi se lahko tudi kaj naučila.

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

22. dec 2017 18:03

10-letnici, ki ji šola ni preveč  pri srcu, bi rada za novoletno darilo podarila kako zabavno in poučno računalniško igrico iz katerega od glavnih predmetov.  Sama se na tem področju niti približno ne znajdem.   Deklica je hčerka prijateljev in se v njeno izobraževanje ne morem in nočem vtikat. Razmišljam, da bi ji kaj takega prišlo prav, da bi morda vsaj za kak predmet ugotovila, da je lahko tudi zabaven.   Ima kdo kakšne izkušnje, kako se obnesejo? Hvaležna bom za vsak nasvet. 

Cila

baterija  

član od: 12.1.2017

sporočila: 65

23. dec 2017 20:58

Se strinjam s komentarjem, ki ga je napisala noemi.

Sicer pa bi vam odsvetovala kupovanje poučnih iger, a iz drugega razloga. Če sodim po sebi, bi takrat, ko sem sama bila stara okrog 10 let le zmrdovala nad poučnimi igrami. Meni so bile namreč igrice predvsem zabava in po večini sem najbolj veselo preigravala kakšne bolj akcijskega tipa.

the tina  

član od: 5.10.2013

sporočila: 302

25. dec 2017 21:45

Jaz bi bila pa v tistih letih takega darila prav vesela. Spomnim se igre "Moje sijajno človeško telo", ki mi je dalo veselje do medicine, pa še ena geografska igra je bila tudi na podoben način narejena. Vse je bilo zelo čedno oblikovano kot risanke tistih časov, pa nisi dobil vtisa da se dejansko učiš... žal ne vem kaj podobnega bi bilo danes aktualno, ampak najbrž je res vse na spletu.

the tina

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

26. dec 2017 6:34

Hvala za vse odgovore, bom poskusila kaj poiskati na internetu in pokazati dekletcu, če jo bo morda katera navdušila.  Iščem pa prav nekaj takega, o čemer piše the tina.  Da bi bila v osnovi igrica, s pomočjo katere se še kaj naučiš na malo drugačen način, kot v šoli. 

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti