Pošiljanje sms-ov

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

14. feb 2007 16:42

ti ti elaphus, bom pa k tebi prišla na obračun:)))) itak si mi še dolžna od fotkanja

 

mamamia, če ni pluskota, je pač treba biti trma kot sem jaz:))))iščem, iščem in jezim ljudi okoli sebe:)

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

14. feb 2007 18:50

Ežoj, kaj pa v Litiji? V petek so jih še imeli, pa kup mletih mandljev po nizki ceni. rimljanka

lili A.  

član od: 11.4.2006

sporočila: 218

14. feb 2007 18:58

zzvone,

hvala za opozorilo

lili A.

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

14. feb 2007 20:35

Zzvone, ta hec ni samo na TV Papriki. Je tudi na zadnjih straneh raznih revij. Konkretno imam v rokah Delovo prilogo Vikend. Zadevna obvestila so mikroskopsko drobna, stisnjena nekam v kot. Jaz sem jih lahko prebrala le s povečevalnim steklom. Pred časom se je moja hči ravno tako nasmolila.

 

Lp

 

 

Cila

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

14. feb 2007 20:41

Veste kaj, jaz se vsega kar ima ta drobni tisk na dalec izognem. Sploh mi ni, da bi iskala povecevalno steklo. Jerneja USA

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

15. feb 2007 7:10

Ti,i elaphus, ti.

rimljanka: včeraj sem se peljal mim hoferja v Litiji in se nisem nič vstavljal, jutar grem spet, pa bom pogledal.

Pa še to ( če se kdo spomne, ali kjerga zanima ): v Trstu, na pošti so spremenili sistem na poste restante. Ni treba veš številka za vrsto, treba je plačat za pošiljko  € 0,52.  

ežoj

ZZVONE  

član od: 29.8.2005

sporočila: 76

15. feb 2007 9:22

Konkretno na TV Paprika- obvestilo je nečitljivo(ena verzija) in prehitro(se premika-zdaj ko so me dobili v svoje kremplje sem si posnel in nato počasi predvajal).V nobenem primeru ne moreš vedeti za kaj se gre.In kot sem že v uvodu dejal- vse skupaj je zgolj kot opozorilo za tiste, ki se grejo take igre. ZVONE

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

15. feb 2007 9:29

zzvone, jaz ti toplo odsvetujem ogled paprike, mene najbolj motijo tiste oddaje ko iščejo kako napako med dvema slikama, ali pa iščejo skrito besedo...ti veselo kličeš na 090 pa čakaš če boš izbran in dobil nagrado, pa dobiš začetek meseca samo račun v lepih številkah...

 

tile smsji so pa danes že vsepovsod, od časopisov, nagradnih iger, vedeževanja, snetja kakih ozadij ali muzike za telefon...je popularno ko služijo na račun naivnežev!

zato veselo pazite kje zaupate svojo mobi številko!!!

 

drugače pa takoj STOP in pošlji na številko odkoder je prišel sms... 

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

15. feb 2007 11:35

Js sem tut mela podobno izkušnjo pa sem mela pol skos račune povišane pa mi ni blo jasno od kje ... pa sem se pozanimala ... pa so mi prekinali tak da je zdej spet use v najlepšem redu .... maserka

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

15. feb 2007 12:59

Tudi moje izkušnje so podobne. Glasovala sem v oddaji BAR - pa ves čas dobilava neka sporočila iz številke 6868 o lepotah Trente in podobnem.

Sem klicala na Mobitel - številka 041 700 700 in preklicala vsa komercialna obvestila.

Prejela sem nazaj sporočilo, da so me odklopili od "nenaročenih" komercialnih obvestil.

 

Podobno se je dogajalo tudi mojemu možu, ko se je na ta načim "športno" udejstvoval.  Njegov davek je bil dosti višji od mojega.

 

NIKOLI VEČ NE GLASUJEM ZA NIČ - VSAKA ŠOLA NEKAJ STANE! 

 

Veronika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti