Srečanje litijank

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

tema odprta - 11. feb 2007 19:03 | ogledi: 7.368 | odgovori: 213

V forumu pod naslovom Gostinska ponudba v Litiji in njeni okolici, je Levinjav predlagala, da se Litjanke dobimo, ker nas je kar nekaj na forumu.

V živo poznam le 3 - Jelcy, Stani in Ičo, ter seveda Jade če štejem, da je sorazmerno blizu Litije.

 Torej Litijanke - ven iz anonimnosti  - čakam na predloge!

 Predlagam pa srečanje brez vseh obveznosti - samo tako en čvek v živo! Za prvič se še ne bi tako organizirale pri pripravah kot to znajo Štajerke!

 

Se beremo!

Veronika

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

11. feb 2007 19:51

Čao, JA, JA, JA IN JA!!!! Kdaj, kje? Meni je vseeno, samo prosim prosim ne 24.2.2007! Pridem! Lep pozdravček, S.

škarpina  

član od: 3.11.2005

sporočila: 294

11. feb 2007 19:54

POHVALA LITIJANKAM Narava v tem koncu je res čudovita, čeprav v ranem jutru v meglico še skrita. Ko sonce jo s toplimi žarki predre, se kapljice rose v nov dan zaiskre. Očarana z nežno svežino vonjav pošiljam vsem vam lep štajerski pozdrav!

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

11. feb 2007 20:38

Ja, kor pravi škarpina:

Narava v tem koncu je res čudovita, čeprav v ranem jutru v meglico še skrita.

Vsako (skoraj vsako) ponedeljkovo jutro okušam te meglice na poti v Ljubljano.

No, Litijanke (najbrž so povabljene tudi okoličanke iz Šmartnega,.....), le  pogumno. Verjemite, da znate kot znamo Štajerke (organizirati, seveda).

Pa lepo se imejte!

 

 

rimljanka

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

11. feb 2007 22:27

Ja, Škarpina, tako lepe pesmice pa res nisem pričakoval! Hvala ti zanjo! Rimljanka, vem da okušaš našo meglo - toda ta litijska kotlina ima tudi zaradi megle že 121 let staro tovarno - kjer se prede bombaž - ja prav zaradi vlage v tej kolitni. Kar naj še bo 121 let naprej! Vidim pa, da so Štajarke bolj dovzetne do naslovov na fomuru, kot dame iz središča SLO in njene okolice! Se beremo! Veronika

dasi  

član od: 15.6.2006

sporočila: 42

11. feb 2007 22:30

jst sem tudi za! Čeprav ne poznam nobene vsaj tko da bi vedla za katero konkretno! lahko pa se zgodi da na srečanju vidm same znane in poznane :) dasi

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

11. feb 2007 22:45

Čao,

ja, vaša megla, tam doli v dolini, bi jaz lahko rekla, ko zjutraj gledam z meglo zapolnjeno Litijsko kotlino iz našega hribčka, za njo pa čudoviti sončni vzhod....ampak, potem moram v dolino, v službo....

 

Torej, kdaj in kje? Konkretni predlogi bi prišli kar prav. Po moje se vse poznamo med sabo, samo vemo ne, katera je katera. Konec koncev Litija z okolico ni tako velika, da se vsaj na videz ne bi poznale... pa se pustimo presenetiti.

 

Veronika, najboljše, da kar začneš (bom kar tikala in se potem na srečanju opravičila, če me bo kaka gospa ozmerjala, da ne poznam bontona) s konkretnim datumom. Ti pripada pravica, ker si se spomnila tako super idejo!  Potem bomo pa plac našle, ko bomo videle, koliko bo "prijavljenih".

Lep pozdravček, S.

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

12. feb 2007 7:08

Takole je to Anomis!

Nepisano pravilo na KulSlo in na vseh srečanjih je, da se ne vikamo ampak smo vse počez na TI. Nepotrebne so kakršne koli zadrege, verjemi mi.

Mislim pa da bi bilo prav, da bi lokacijo in čas določile kar prej, da se tako lahko vsaka odloči, če ji ustreza. Sama sem že razmišljala, da se ne bi ne vem kam vozile, toda v sami Litiji je tako malo izbire - no ja, ali pa sama ne vem.

 

S predlogi na dan! 

Veronika

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

12. feb 2007 7:45

Upam, da se naslednjič rodim kot Litijanka Ognjič

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

12. feb 2007 8:35

Tudi jaz pridem, če le ne boste zmenjene v kakšnem hudoo zakajenem lokalu, ker seveda moram svojo "pikico" sabo pripeljat, ker ne more brez "potujoče mlekarne".

Sicer pa saj lahko pride še katera druga ni nujno, da je iz Litije, jaz se bom kar prišvercala zraven čeprav nisem glih Litjanka.

jade

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

12. feb 2007 8:45

Oh, OG. nisem mislila tako dobesedno. Kljub vsemu, kot je napisala Jade - ni pogoj da imaš potni list, izdan v Litiji.

 

Se beremo!

Veronika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti