Ruta za orientalski ples

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

tema odprta - 8. feb 2007 14:12 | ogledi: 6.362 | odgovori: 18

Kje se jo da kupiti v Ljubljani in okolici? Z izjemo Sariko. Iščem čisto navadno enobarvno, brez cekinov, ker ne bi rada še žvenketala zraven, že itak imam dve levi nogi, pa ni treba, da še z žvenketanjem opozarjam nase. Baje je v Kamniku ena trgovina, mislim, da se imenuje Bolero, pa v Domžalah tudi naj bi bila ena...

Loni Makaroni

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

8. feb 2007 14:18

Loni pojma nimam ampak si tko fajn napisala. jade

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

8. feb 2007 15:34

Saj v Sariku imajo tudi razne svilene rute,te niso v redu? ena mš

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

8. feb 2007 16:28

Čao, v trgovini z orientalskim blagom na začetki Miklošičke, gledano od postaje, imajo dosti "opreme" za orientalske plese, tudi obleke, jaz si vedno pašem očke tam. Drugače pa slišim, da si te zadeve dajejo večinoma šivat po meri. Tudi moja šefica, ki se že vrsto let ukvarja s temi plesi, si da vse šivat, ker edino tako je po meri in željah. Tudi rute brez cekinov, ker se baje večjih v trgovinah ne dobi oz. ni velike izbire v barvah pa še drage so. Oh, si me spet spomnila na moje sanje - znati plesat te čudovite plese.....ampak nekako ne zberem poguma. Hja, kilce, kilce....bi blo zelo smešno vidit, kako šlavfki skačejo sem ter tja... Lep pozdravček, S.

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

8. feb 2007 16:37

Loni nimam pojma kje razen v Sariku bi to imeli, ti pa lahko prišepnem, da tisti cekinčki zelo pomagajo pri učenju - glede na njihov zven veš, a si prav in predvsem dovolj močno "zamigala". In tako se tudi lažje naučiš pravih gibov; vsaj meni je pomagalo. Pa takoalitako boste vse imele cekinčke in sploh ne boš izstopala.... maja

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

8. feb 2007 16:38

aja še to: www.ple.si je stran za orientalske plese. Gor so včasih tudi oglasi za kakšno "opremo" ali pa nasveti, kje se to dobi. maja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

8. feb 2007 19:10

Mc Maya, ne hodim na orientalske plese, ampak samo na orient aerobiko. Glede na to, da je lahko to pri meni čista muha enodnevnica, se mi zdi brez zveze dajati 30 evrov, kolikor stanejo rute v Sariko. Anomis, sem se na začetku kar ustrašila, ko sem prišla tja, vse so bile tako lepo obdarjene na bokih, mene pa nikjer nič, njim se precej bolje tresejo boki kot moji praktično neobstoječi. No, saj zdaj nas je pa že kar nekaj s približno enakimi postavami. Je pa res, da pride vse skupaj precej bolj do izraza pri tistih z baročnimi boki. Vse je dobro za nekaj, pravim jaz in do nadaljnjega botm hodila tja. Loni Makaroni

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

8. feb 2007 19:39

a tako, potem sem narobe sklepala.. kam pa hodiš na orient aerobiko? Mene tudi to zanima, ker sem nora na aerobiko, orientalske plese in orientalsko glasbo. Pa še boke mam taprave maja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. feb 2007 9:48

mc maya, v Ljubljani v Živa centru, zadaj za Unionom, zadeva se je šele začela, če te slučajno zanima, vsako sredo od pol šestih do pol sedmih. Jaz sem sicer nora samo na aerobiko, pa mi je vseeno všeč. Loni Makaroni

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

11. dec 2008 10:06

Hči je božičku pisala, d aželi obleko za trebušni ples. Najbrž ima v mislih rutko s cekini. A ve katera, kje se da dobiti kaj podobnega v MB ali preko spletne trgovine. Tudi 30€ se mi zdi za otroka za takšno stvar malce pretirano... Iščem preko spleta, pa imajo tile kosi orintalskih oblačil meni povsem tuje nazive.... Hvala za pomoč! tabina

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

11. dec 2008 10:22

Po mojih izkušnjah tisti cekini zelo slabo žvenketajo. Vsaj pri meni je bilo tako. Mogoče sem slabo migala:) Turška restavracija v LJ vsake toliko organizira sejem orientalskih oblačil, kjer pa so cene kar zasoljene. Tam se kupila hlače hlamudrače in pas iz kraguljčkov. mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti