Valentinova večerja

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

7. feb 2007 22:09

ssilva a potem vidis, kako je meni tezko ne gledati televizije, ce imam en tak kanal, kjer cel dan samo kuharijo vrtijo (Foodnetwork) Jerneja USA Sporočilo je spremenil(a) Jerneja USA dne 07. feb 2007 22:09:54

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

8. feb 2007 0:23

Jaggy, faca si. Sicer pa poslušaj nasvete, ne se preveč namatrat, da ti bo še kaj energije ostalo in tudi ne preveč napolnit želodčka, ker potem je preostanek večera lahko bolj lene narave :) Meni moj pravi za take prilike - testenince (jih pač oba obožujeva), kakšna nova varianta omakce in solatke, pa je. In ima čisto prav. Pa kakšna svečka in rožica na mizi. Sicer pa ne vem, kako ste navajeni, vsekakor upam in tudi verjamem, da bo dobro uspelo. KL

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

8. feb 2007 7:07

ssilva jaz neprestano to gledam ali pa Cro shev ali nekja takega je takooooooo zanimivo in takooo mamljivo da se mi kar sline cedijo :)))) tamalaursa

ssilva  

član od: 23.2.2005

sporočila: 428

8. feb 2007 12:39

tamalaursa, no zdaj si pa gotovo "hepi", ko je še mene totalno noter potegnilo... Pa toliko imam drugega dela, pa učenja, pa seminarske, pa ...... ssilva

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

8. feb 2007 15:36

Ja saj se moram tudi jaz učit ampak rečem samo še tale recept pa grem in to se nadaljuje v neskočnost pol sem pa živčna za spraševanje. tamalaursa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti