Nostalgija

aknelab  

član od: 22.11.2006

sporočila: 288

8. feb 2007 14:51

Kulinarično Slovenijo sem odkrila že pred leti in če sem le imela dostop do interneta se rada pokukala sem gor med recepte, foruma nisem brala. Pred pol leta, ko sem se tudi doma povezala s svetom, sem začela prebirati tudi forum. Prvotno navdušenje je me je kmalu minilo, ko sem ugotovila, da znate biti nekateri prav kritični in se prav radi prepirate. Mogoče je kriva "čudna" zima ali pa luna?! Razumem, da vas moti, če se teme ponavljajo. A če je od tega minilo že pol leta ali še več, se mi ne zdi nič narobe. Pomeni, da je tema spet aktualna oz. da so tu novi ljudje, ki bodo kaj novega povedali ali pa bomo vsi skupaj le "obnovili znanje". Saj se tudi po revijah teme ponavljajo (pustni krofi npr.). Hvala tistemu, ki se spomni in prilepi link z enako ali sorodno tematiko. Pravijo: ... smrdi še bolj, če ga mešaš. Zato, če mislite, da vas nekdo z določeno temo hoče samo provocirati, ga pustite pri miru in tema bo šla v pozabo. Je pa tukaj na forumu kar nekaj ljudi, ki so pripravljeni pomagati in imajo vedno pripravljen odgovor. Takoj jih spoznaš. Hvala vam. Predvidevam, da nekaj vprašaš, ker ne veš oz. nisi našel odgovora, čeprav si ga iskal. Lahko le malo časa, ker se ti mudi oz. preprosto, ker ti je čas odmirjen. Na žalost sama nisem veliko pred računalnikom v privat življenju. Zato še tisti krat, ko bil lahko kaj pametnega povedala, me že kdo prehiti z odgovorom. Pa drugič. aknelab

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

8. feb 2007 19:11

Atina in Ežoj iskrena hvala za pomoč, sedaj bo lažje šlo. Lep večer in praznik. magnolija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti