Vložki always - preberite

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

7. feb 2007 20:47

Svašta. Mooncup - pa kaj se še ne bodo spomnili. jade

ferda  

član od: 1.10.2003

sporočila: 280

7. feb 2007 21:19

Vam povem da je za razmislit kaj pa porečete zakaj nemoreš kar tako nehat kadit? ali je v cigaretah res samo tobak?pa mi odgovorite

pipy_  

član od: 18.1.2007

sporočila: 46

7. feb 2007 21:51

Atina, Rimljanka Sem prebrala da nas je bilo lanskega septembra okoli 2 010 000, tako da je ta akcija s tamponi in spermiji kar uspela. pipy_

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

7. feb 2007 21:53

Ja, kar mislite si, da so bili krivi tamponi.......................... Bo treba malo biologijo ponovit , eno poglavje vsaj. Če želite primerno literaturo, lahko svetujem. rimljanka

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

7. feb 2007 22:31

Loni je napisal/a:
Nimam nič proti Always vložkom, kar se pa alergij tiče, a ste se tudi pri vložkih vprašale, kako je s kvaliteto, mislim na Pampers plenice, Nutello in ostalo, o čemer smo že debatirali. Kakšna je razlika med Made in Poland in Made in Germany. Noro, takrat smo letali po Pamperske v Muellerja, zdaj pa Nejc brez problemov nosi Libero iz Spara, na Pamperske je pa še zmeraj alergičen.
A prav razumem, da se še kateri zdi, da so Always vložki zadnja leta vedno slabši?? Sem dolgoletna uporabnica (in hvalabogu kljub kloru še vedno zdrava ) in se mi zdi, da so bili svoje čase, ko smo jih še nabavljali čez mejo v Avstriji, čisto drugačni kot danes... če nič drugega imajo nek neprijeten vonj (po mokrem lesu?) in bolj dražijo kožo... Ko sem jih enkrat na potovanju kupila v Nemčiji, so se mi pa zdeli spet dobri. Bo izgleda res treba spet začet nosit denar čez mejo... JasnaV Sporočilo je spremenil(a) JasnaV dne 07. feb 2007 22:33:13

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

7. feb 2007 22:42

Sama sicer ne uporabljam (več) Always vložkov, ker se mi zdijo preveč "plastični". mam raje mehke in bombažne Libresse natural. Vsaj nimam nobeih alergij in izpuščajev več. kar pa zadeva nemko robo oz. robo delano na zahodni trg, je pa tko .... Sama delam v Müllerju (pa ne želim delat reklame) pa imamo vse več strank, ker so te od nekih svojih znancev, ki že kupujejo pri nas zvedele, da imamo pri nas "pravo" robo, pa so se odločili da bijo še oni prihajali h nam nakupovat. Če je naša roba res kvalitetnejša ker je uvožna direkt iz nemčije, nevem, ker otrok še nimam in pamperssa še ne uporabljam, zaenkrat pa še mami pere - tako da tudi za prašek ne morem nič rečt (čeprav ga moja mami samo pri nas kupuje, ker je cenejči kot drugje (pa n bom delala reklame) Tekoči persil 3l (zeleni) je pri nas 2200 sit (v akciji, ki je vsakih par mesecev pa 2000 sit) v tušu pa je naprimer 2700 v redni prodaji. Tako da se ji kar splača. Ampak stranke pravjo da ma tud nutella boljši okus če jo pri nas kupujejo, in vse ostalo .... tako da .... mogoče je pa kaj resnice v tem? Na žalost pa nimamo Always proizvedenih v nemčiji, ampak jih dobavljamo od slovenskih dobaviteljev :( Pitončica

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

7. feb 2007 22:43

Neprijeten vonj imajo, JA!!! Dražijo kožo, JA!!! Ti novi roza so malo boljši na dotik, smrdijo pa vseen.

tanja31  

član od: 26.12.2006

sporočila: 28

7. feb 2007 23:09

Jaz tudi ne uporabljam Always. Pa ne zaradi raka, ampak mi preprosto ne odgovarjajo. Nasploh se tankim vložkom izogibam, Always še pa posebej. Sicer pa priporočam Vir nature, ki so iz 100 % bombaža. Zelo primerno za tiste z občutljivo kožo oz. ki te "plastične" vložke težko prenašajo. tanja31

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

7. feb 2007 23:20

Hvala za info, Pitončica! Večino toaletnih izdelkov že itak prav zato kupujem v Mullerju, nisem pa opazila, da so vložki ipd. od slovenskih dobaviteljev. Bolj vnaprej bolj pozorna Nasploh se zadnje čase bolj in bolj trudim, da pri vsakem nakupu preverim proizvajalca in dobavitelja... tudi pri hrani itd. Če se le da, kupujem slovenske izdelke, uvožene pa samo tiste, ki imajo deklaracije v nemščini, italijanščini, angleščini - in brez slovaščine, romunščine, madžarščine itd In ker smo na kulinariki - a katera ve, če se kje dobi kak slovenski kvas (za kvašeno testo). Se mi zdi prav trapasto, da moram kupovati uvoženega iz Madžarske itd. JasnaV

neznan uporabnik

7. feb 2007 23:58

Bi še jaz mal pametovala ... tole o namernem zastrupljanju žensk je ena največjih bedarij ever!! Se pa čisto zares bojim resničnih nevarnosti v obliki vseh mogočih čiračara kemikalij, ki se danes nahajajo malodane na vsakem ovinku ... očitno tudi v vložkih in tamponih. Glede na to, da so več ali manj narejeni iz bombaža, bi verjela, da je bilo za njegovo pridelavo porabljena ogromna količina x-cidov - verjetno še mnogo več, kot za pridelavo hrane ... Zbrskala sem tale link .. sicer je reklama, nekaj pa vseeno piše o tem ... kaj pa vi menite o tem? http://www.biosi.si/index.php?sv_path=14,8&osCsid jancka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti