Maxix krema

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

tema odprta - 6. feb 2007 14:02 | ogledi: 2.678 | odgovori: 26

Danes sem med reklamami in ostalo pošto dobila tudi letak"O"glasne pošte"in v njem med drugim reklamo za kremo "Maxix".

Ste prebrali tudi ostali in se nasmejali tako kot jaz?Joj,joj,le s čim nas bodo še "pitali"

Kristina

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

6. feb 2007 14:04

O čem pa pišejo, da je tako smešno?? alexis

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

6. feb 2007 14:29

pa se bojo sigurno našli bedaki, ki bolj zaupajo takšnim čudežnim kremicam kot pa zdravnikom, ki bi jim trajno pomagali. Samo da ne bo kdo čez en mesec rekel, da je ta kremica strupena in da povzroča trajne posledice in poškodbe. Hahahaha ariella

tanjatominec  

član od: 8.10.2001

sporočila: 149

6. feb 2007 14:48

Jaz sem pa danes dobila mail, da vložki always povzročajo raka na materničnem vratu, ker vsebujejo klor... Kaj naj verjamemo!?, malo pa me je vseeno strah, če le ni res. tanja tominec

darja2  

član od: 29.9.2006

sporočila: 249

6. feb 2007 15:07

Evo sem šla pogledat, res za nasmejat. MISLIM HALOOO, a pa res folk naseda tem traparijam al kaj......fantastični seks...s kremo...JOJ,JOJ. Enkrat sem celo videla tudi v tej oglasni pošti neko še bolj "blesavo" reklamo za enega vedeževalca al kaj, ki naj bi baje napovedoval loto številke. PA TO JE ŽIVO NATEGOVANJE, upam, da ni kdo tako neumen in naseda tem oslarijam. darja2

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

6. feb 2007 15:51

Darja ker si ravno omenila vedeževalca...Jaz vsake toliko dobim pisma vedeževalk domov.V tri ali pa še več strani dolgem pismu azberem kaj vse neverjetno dobrega me čaka,bajne vsote denarja bla,bla....,če bom le na to pismo odgovorila,pa dobila bom celo ZASTONJ talisman,ki izvira iz kdovekje,pa ZASTONJ napoved,pa pogled v tarok karte mi bodo poslali,vse ZASTONJ.No tam nekje,na zadnji strani,pod naročilnico,kjer je že vse lepo napisano(vsi tvoji podatki),ti samo prekrižaš "da" v vseh okvirčkih,pa piše da je minimalni prispevek za pripravo teh stvari(ki mi ga pravgotovo naj nebi bilo težko odšteti,glede na to kaj vse me čaka),20 evrov! Seveda pismo roma v koš prvo minuto ko ga odprem,ampak me vseeno zanima zakaj ni pošiljanje takšne pošte in ogromno podobnih (spomnite se tiste igre ko zadaneš avto,pa miljone...)z zakonom nekako omejeno?! Kristina

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

6. feb 2007 15:58

tanja sva že dve, sem tudi dobila tak mail...ma a je kje kamera kake vložke katera uporablja:) Mislim pa da je anti reklama za always, saj so bili tudi že trgovinski centri na udaru da kradejo otroke...

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

6. feb 2007 16:09

Kristina, zdaj pa vidim, da te reklame sploh ne jemljem več resno oz. jih sploh ne preberem ampak samo prelistam. Zjutraj tega namreč sploh nisem opazila... In zdaj me je radovednost gnala, da sem poiskala to čudo... HAHAHA Pa se jim to sploh splača? Vedeževalko pa sem že tudi imela v poštem nabiralniku... in mi je obljubljala ne vem kaj vse. V bistvu je pisalo tako, da je moja srečna številka ta in ta in da jo moram izkoristit, da se čutim utesnjeno, ker tega ne koristim in da kaj vse ona vidi, da mene čaka... blablabla - jaz pač žal na tako pošto ne reagiram. Marna

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

6. feb 2007 16:11

Vsemu temu dodajam samo naslednje: Moralno nedopustno je, da naivnežu dopustimo, da obdrži svoj denar. LP Drejček

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

6. feb 2007 16:16

In kar je najbolj žalostno, folk naseda takim vedeževalkam...in ko enkrat začnejo ljudje pisarit....mislim... Tisto za always ultra sem pa tudi jaz dobila...no, po 20 letih še nimam raka. Ampak glede na vsebino mi pa deluje malo za lase privlečeno... eh, one sex kreme...če jo kdo rabi, naj si kar namaže, če mu že mati narava ne uravnava...Jaz pa sem mislila, da je kremica za odpravo gub... Menije najbolj tragikomično, koliko ljudi naseda na poceni trike...sponite se samo Toamrka in kupovanja knjig, če hočeš biti izžreban za avto...moja tašča jih je imela za kres, avta pa od nikoder.... mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

6. feb 2007 16:41

Drejček, tale boldirana misel ti je pika na i... Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti