Maxix krema

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

6. feb 2007 19:34

Ja Mijan natanko takšno pismo sem dobila jaz!In kot opažam še drugi izmed vas!To bi bilo dobro nekam prijavit,se strinjate?Ker pomislite,pravgotovo marsikdo nasede,le kam gre ta denar potem?? Kristina

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

6. feb 2007 19:43

Zavod za varstvo potrošnikov? Ali pa Preverjeno. Eni od teh si bodo sigurno vzeli čas. Še najbolje je, da se jih prijavi na ZVP, da potem oni pošljejo inšpektorja. Sonja

pipy_  

član od: 18.1.2007

sporočila: 46

6. feb 2007 20:31

Ampak te vedeževalke lahko zaslužijo tudi bajne denarce. Kar predstavljajte si da neki obsedenec vsak dan pokliče saj ga izjemno zanima kaj se mu bo dogajalo v prihodnosti, koliko otrok bo imel itd. Se pogovarjajo tudi po uro. In na dan pokliče nekaj takih in zaslužek je stropocentno tu. Minuta pa je itak bajno draga. pipy_

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

6. feb 2007 21:16

Ena, ki jo poznam, je zapravila že pred leti 10000 SIT samo za to, da bi izvedela, če bo naredila vozniški izpit. Lepo prosim ... Atina

mestnac2  

član od: 22.11.2005

sporočila: 129

7. feb 2007 7:49

Haj! Ali vam smem tudi jaz prerokovati? Se mi je sanjalo, da bo danes lep sončen dan, če ne bo deževalo ali snežilo! A, sem utrofila? Uživajte v dnevu! mestnac2

Bogomira  

član od: 30.12.2005

sporočila: 182

7. feb 2007 10:26

Poznam znanko,ki je bila dolgo na borzi,pa si je zamislila vedeževanje po telefonu,odprla s.p. in sedaj tako dobro služi da je celo zaposlila pomočnico,vse kar vesta je pa to da znata z ljudmi dobro komunicirat in iz njih na fin način izvleči podatke po katerih napovedujeta usodo.Sama znanka pravi da ljudje naredijo vse da bi postali bogati ,ob tem pa še izgubljajo to kar imajo. Bogomira

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti