Maxix krema

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

6. feb 2007 16:52

Marna, a je tvoja srečna številka tudi 7? LP juhica

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

6. feb 2007 16:54

JAAAA!!! A tvoja tudi???!!! Marna

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

6. feb 2007 17:15

Aaaaaaaaaa, zdaj pa vem o čem govorite. Sem na hitro prebrala in skor dol padla od smeha. Tudi mene resnično zanima kdo je tak bedak, da naseda tem foram. Čedalj bolj me jezijo te neumne fore in še bolj ljudje, ki jim nasedajo. Npr. se spomnite maila ki je krožil o očetu, ki ima punčko z rakom in da bo od vsakega posredovanega maila dobil nekaj denarja. In spodaj še pripis, da za tem stoji Klinični center. In po vseh oddajah in člankih v časopisih, da KC nima nič s tem in da je to enostavno samo nategovanje, jaz še vedno dobivam take maile v nedogled. alexis Sporočilo je spremenil(a) alexis dne 06. feb 2007 17:16:49

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

6. feb 2007 17:25

Jaz sem danes dobila mail, naj pomagam dveletni deklici Izi iz Celja tako, da razpošljem mail na čimveč naslovov. Ja uboga Iza, po moje bo že iz pubertete, saj isti mail dobivam že več let, vsake toliko zaokroži. Včasih smo dobivali na dom, se spomnite, pisma, ki jih je bilo treba prepisati 5x, pa poslat petim osebam in svoje ime dopisat, drugače se ti ne vem kaj hudega zgodi. Zdaj pa gre to po mailu. Atina

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

6. feb 2007 17:57

Pred leti je krozilo pismo v katerem je bilo napisamo, da lauryl sulfate (ki je sestavni del vsake zobne kreme) povzroca raka. To je tista snov, ki pac naredi to, da ima pasta peno. Nekaj casa so ljudje iskali zobno pasto brez te sestavine in seveda iskali po googlu kaj vec informacij o tem (in tudi po strokovni literaturi), potem pa je vse slo v pozabo, ker se tudi res ni dalo nic dokazat. Sedaj si se naprej veselo umivamo zobke z zobnimi pastami, ki vsebujejo to "kemikalijo". Vec o tem na linku: http://en.wikipedia.org/wiki/Sodium_laureth_sulfate Glede tiste poste...pomagaajte otroku xy in da za tem stoji Klinicni center ali pa America Cancer Society (ACS) pa to: sem pred casom dobila to v mailu, da ACS za vsak poslan mail dala nekaj centov za zdravljenje ene puncke. Takoj sem sla na homepage ACS in videla, da oni za to pismo vedo in da ni nic res. Link sem poslala tisti, od katere sem mail dobila in jo lepo prosila, naj drugic preveri. Jerneja USA

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

6. feb 2007 18:09

Pred 14 dnevi je prišlo na naslov moje žal pokojne svakinje pismo vedeževalke, v katerem piše približno takole: "...v nedeljo sem Vas sanjala gospa ... in vaše srečno število je 7. Vi ne veste koliko malo ljudi ima to srečo, da je njihovo število 7....Hitro odpošljite naslednji vprašalnik in ... pošlite samo (ne vem natančno koliko je pisalo) cca. 25 EUR za stroške poštnine. To ni moj zaslužek, to so samo stroški poštnine! Pohitite, ker vas ne bom imela ne vem koliko časa v mislih in ne zamudite te enkratne priložnosti, ki se vam ponuja..." Ne vem mislim, da je nekaj tudi o kartah pisalo. Bljak!!! Za bruhat, ko sem to brala. Žal ni videla v svojih čudežnih kartah in videnjih, da moje svakinje, mame dveh mladoletnih otrok ni več med nami! Me je tako imelo, da bi ji odpisala, ker je ta Gospa Vedeževalka priložila tudi kuverto z vnaprej plačano poštnino, ampak se mi je zdelo škoda zgubljanja kakrnih koli besed. Sramota, da v naši državi sploh dovolijo registracijo takih pravnih oseb! Mijan Sporočilo je spremenil(a) Mijan dne 06. feb 2007 18:43:37

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

6. feb 2007 18:17

Moja srečna številka je tudi sedem,pa še res je ,ker jo imam na hiši.Gospa me je pa sanjala in zgleda še pol slovenije zraven.Za tisto kremico sem mislila da je za bolj gladko ritko,brat pa nisem šla,škoda časa. lp goga

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. feb 2007 18:19

Jaz sem se pred tovrstnimi nadlegami rešila tako, da smo kupili na pošti nalepko, tako da v nabiralnik ne mečejo reklamnih zadev. Resda je potem nekdo nalepko strgal dol. Potem smo nabavili nalepke na zalogo. Zdaj je mir. Vendelina jr.

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

6. feb 2007 18:25

Ja, izgleda pa, da gre še dosti ljudi na limance, sploh, kar se kakršnegakoli vedeževanja tiče. Pa bi bilo čisto vseeno, če bi namesto odgovora na pismo "zasanjene gospe" doma obrnili in si sami šlogali. Je bil na enega zadnjih koncev tedna moj mož v ljubljanskem BTC-ju in pravil, da so bili tam trije znani slovenski "usodogledi" , pred njimi pa vrsta, kot v jugo-cajtih za pralni prašek. Lp Cila

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

6. feb 2007 18:59

Ja, Vandelina Jr. se strinjam tudi jaz z poštno nalepko, ampak to je bilo pismo naslovljeno prav na mojo pokojno svakinjo in je imelo v desnem zgornjem vogalu nek logotip podjetja. Dokler ga nisem odprla, sem mislila, da gre za kakšno turistično ponudbo ali prodajo kakšnjih knjig. Ko sem odprla pismo, pa je bilo že na prvi pogled takoj vidno, da je pismo v naprej natiskano enako za vse ljudi, le notri je bilo vnešeno tudi osebno ime moje svakinje, kar mi je glede na že zgoraj omenjen tekst, ki ga je vsebovalo pismo, kmalu obrnilo želodec. Toliko o vedeževalkah, ki pišejo bedarije pokojnim, pa niti toliko "ne vidijo", da jih žal ni več med nami! Mijan Sporočilo je spremenil(a) Mijan dne 06. feb 2007 19:52:48

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti