Smoki

PISTACIJA  

član od: 7.1.2007

sporočila: 105

7. feb 2007 8:07

Loni, hvala, bo ta informacija še komu prav prišla. Samo jaz sem že (najbrž zako kot ti za Nejca) diplomirala v zvezi s tem in prebrala vse, kar se je prebrati dalo. PISTACIJA

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. feb 2007 8:21

Ta mala malca, gledamo pa pri Nejcu tudi brezglutenske zadeve, ker imajo precej manj fenila kot navadne. Naravnost obožuje brezglutenske slane prestice Salinis, ki so tudi precej cenejše v primerjavi z Dr. Schaerovimi. Loni Makaroni

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

7. feb 2007 8:45

PISTACIJA, včeraj, ko sem " poročilo " že oddal, sem naredil še en poskus: v mal mleka sem dodal mal olja in zakuhal polento, ko se je skoraj shladilo sem vmešal nekaj sode ( bikarbon ). Pecilni prašek vsebuje " kemikalije " za upočasnitev sproščanja CO2, kar je pri peki v redu, v našem primeru pa ni potrebno. Od te polente sem delal " svaljke " ( recimo premera svončnika ) in to sem ocvrl v olju. Pričakoval sem, da bo vse razpadlo, ker ni jajca, pa ni, dobi se čist užitna stvar. Če te zanima, poskusi na ta način, le vmešaj 1/3 kikirikijevega masla ( pa ne one znamke, ki sem jaz uporabil, ker vsebuje velike delce arašidov, dobi se druge znamke, brez celih arašidov ). Naredi nekaj poskusov in, po moje boš našla " tapravo " kombinacijo. Poskuse lahka delaš z nekaj žlic materiala, tako, da ni velikih stroškov. Veliko uspeha pri poskušanju pa napiši kaj, če boš delala lp ežoj

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. feb 2007 8:59

Te koruzne napihnjence, pa tudi prosene imajo tudi drugje v bio trgovinah, npr. na oddelku z zdravo hrano v Maxiju, Jablani v BTC... Živa Center pa - moje mnenje, ko sem šla prvič tja, sem mislila, da me kdo heca, zadeva od zunaj zgleda kot na pol podrta baraka (za pivovarno Union), ko pa si noter, je to čisto nekaj drugega. Tja hodim na orient aerobiko. Videz vara. Vem, da to nima veze z brezglutenskimi prigrizki. Loni Makaroni

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

7. feb 2007 9:07

joj, to sem se pa tudi jaz že spraševala in se nisem spomnila na tulumbe! Ežoj, 100x hvala, probam 100%!!! Veri

PISTACIJA  

član od: 7.1.2007

sporočila: 105

7. feb 2007 9:54

Vsem najlepša hvala za odgovore. Ežoj, bom probala še to zadnjo varianto in bom javila, kako bo uspelo. PISTACIJA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti