Naša ema

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

6. feb 2007 17:12

Naši lahko pošljejo na evrosong super svetovni hit,pa bodo še vseeno pogoreli.Pač nimamo izven naših meja pravih prijateljev. Eme nisem gledala,ker mi je od teh bedarij rado slabo,sem pa slišala zmagovalno pesem,ki pa je zelo dobra pa še pevka ima res odličen glas,takih pa je pri nas zelo malo. Jaz bom držala pesti,da se bo Alenki uspelo uvrstiti v finale,pa četudi bo potem v finalu zadnja,če pa ne,saj veste,važno je sodelovati in ne zmagati! Naj vsak dan bo s soncem obsijan

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

6. feb 2007 18:46

juhica101 je napisal/a:
Mene tud, pa še nekaj dam zraven za Helenco.. LP P.s. Destinacija Timbuktu? juhica Sporočilo je spremenil(a) juhica101 dne 06. feb 2007 16:55:45
Ja, timbuktu je kar v redu destinacija, čeprav tudi tisočera finska jezera niso napak varianta...vidim pa, da bi hitro kaj zbrali... Se pa strijam z Marjetko cvetko - premajhni smo,da bi s še takim hitom uspeli... mamamia

JOKL  

član od: 27.4.2003

sporočila: 108

6. feb 2007 20:22

Meni je bila najbolj všeč Helena v rdečem!!! Zmagovalna popevka tudi odlična, zanimivo bi bilo slišat pop izvedbo. Mateja

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

6. feb 2007 20:40

Pozdravljeni! Mislim, da o glasbi vem marsikaj, predvsem pa imam občutljiva ušesa in mi gre vsakršen "fuš" kar malo na jetra, če nič drugega se začnem kremžit. Verjamem, da gre to marsikomu na živce, a kaj čmo, takšna pač sem. Ko sem poslušala tole našo Emo in danes prebrala komentar v Jani, me je zadelo do konca. Zmagovalka ni pela 100% ne na predfinalu, ne na finalu, ampak šele, zanimivo, pri Mariu v nedeljo zvečer. Zakaj le? In če od koga pričakujem, da bo pel tako kot je treba je to od operne pevke!? Naj navedem samo en feler med mnogimi. Zadnji zaključni ton, ki ga "zavije navzgor", je zadela samo pri Mariu v nedeljo, v ostalih primerih ga je zgolj iskala, na žalost. In komentar rezervne komisije, v primeru težav s telefosnkim glasovanjem - jih je razočarala in ni bila njihova finalistka. Ostali me s svojim "fušanjem" niti niso presenečali. Oziroma sem bila bolj tolerantna. Sem preveč kritična....kaj pa vem, mislim, da tudi jaz lahko povem kaj menim. Zmagovalna pesmica mi je sicer všeč, a mislim, da na evrosong pošiljamo napačnega ali pa morda ne. Zakaj ja in zakaj ne!? Pesem ni nič posebnega, razen da jo poje operna pevka. In to slednje nas morda pelje naprej. Saj veste, trenutno so v Evropi "EL DIVO" strašno popularni (skupina 4 opernih pevcev, ki poje popularne štiklce, poleti pridejo tudi k nam, koncert je že razprodan). In za koga sem navijala sama. Naj vas presenetim... od samega začetka za Don Corleoneja. Zakaj? Če hočeš na Evrosongu, kam pridit, moraš biti nekaj posebnega. In kot pojava zagotovo je, spomnite se lansko leto Lordov! Kar se pa tiče mafijskega "štikla". Besedilo je pravzaprav smešno, a vendarle "evropsko naravnano". Mislim, da bi z njim prišli dosti dlje kot z evrosongovskim šlagerjem, ki smo ga izbrali. Po novem moraš biti nekaj posebnega.... Sicer pa bomo videli maja, kaj ne!? Toliko z moje strani! Lp, veverica

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

7. feb 2007 7:41

Sara, imaš prav. Čeprav letos Ema nisem poslušala, sem pa slišala komentarje in zmagovalno pesem pri Mariu. Če hočemo biti vidni in opazni, moramo imeti totalno odštekano pesem in koreografijo. Pa kot pravi mamamia, premalo opaznih prijateljev imamo ( beri druge države) pri glasovanju in tako se pač pustimo presenetiti maja. Kyara

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

7. feb 2007 7:56

Tudi jaz sem navijala za Don Corleone pa... . jade

deede  

član od: 23.1.2007

sporočila: 44

7. feb 2007 8:45

Jaz pa mislim, da je Evrosong kot tak v celoti izgubil svoj pomen. Kaj ni bil včasih to popevkarski festival? Danes pa vlačijo na vlačijo na Evrosong že vse mogoče. Sama osebno sicer nimam nič proti nobeni zvrsti glasbe, ampak rock po mojem mnenju pač ne sodi na tako tekmovanje. Sicer je pa danes tako ali tako bolj pomembno kako zgledaš kot pa besedilo pesmi in vokalne sposobnosti izvajalcev. Glede Eme pa tako. Osebno mi je bila Evina pesem bolj všeč in se mi zdi tudi bolj primerna za Evrosong. Se pa strinjam z mamamio, da moraš imeti pri glasovnju prave prijatelje, teh pa Slovenci nimamo. Sami smo namreč Hrvaški leta in leta podeljevali 10 ali 12 točk, oni pa nam 3, 4 točke. Še to, pa kaj res Slovenski avtorji več ne znajo napisati dobrega besedila v stilu (Elze Budau, Jureta Robežnika, Mojimirja Sepeta,...) deede

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

7. feb 2007 11:06

deede, to so bila besedila, kaj? Meni se kar milo stori, ko poslušam besedila omenjenih - in nekaterih drugih - avtorjev...Danes pa tako redko srečaš kaj, kar ni plehko....Ali pa smo mi že stari? Mamamia mamamia

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

7. feb 2007 11:33

Nihče ne omeni Zablujene generacije....men so bili tako všeč,pa še cele 3 stavke imajo v pesmi. LONI,kje si ...a nisi nič glasovala za domorodce... kuharca37

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

7. feb 2007 11:37

..........kdo hoče plesati z menooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj................. Vsaj zapomniš si besedilo hitro, če ne druzga. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti