Naša ema

dixi  

član od: 30.11.2005

sporočila: 208

5. feb 2007 11:52

Ja pa saj danes res ni več pomembno, če znaš pet. Važno je kdo stoji za tabo,da te financira, vsaj pri prvih projektih, pa seveda kako je kdo oblečen, beri slečen. Bolj od glasu in glasbene izobrazbe je pomembna številka modrca. Res me zanima kdo je v žiriji, ki izbira glasbene komade na natečaju za razne festivale, vključno z Emo. Dnevno lahko slišimo kakšno boljšo pesem, kot so bile predstavljene na Emi. Ampak, če vsi ti pevci polnijo dvorane in živijo od tega, jih nekdo le posluša in gleda. Tu pa se kaže naš glasbeni okus. Tudi meni sta se zdeli finalni skladbi še najboljši od ponujene izbire. Sicer pa, hvala bogu, da imamo tako pestro izbiro v glasbi.Tako vsak najde nekaj zase. dixi

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

5. feb 2007 11:52

Saj verjetno je komisija zbrala najboljše, kar je sploh mogla. Predpostavljam, da niso imeli kaj izbrati. Tako je pač v Sloveniji. Kvaliteta pač pod nivojem. swarovski

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

5. feb 2007 12:03

Jaz se pa strinjam s tistim, kar je napisano v članku: za zmago na evroviziji je pomembno nekaj novega, duhovitega, kar pade v uho in oko - mi pa takega humorja še ne premoremo. Pesem je sicer lepa (čeprav res manjka dodelava), ampak med toliko drugimi pesmimi ne moremo pričakovati, da si jo bojo evropski glasovalci zapomnili. Ene dve (?) leti nazaj je imela Avstrija en tak grozen komad, da nisem mogla verjeti, da so se lahko šli tako sramotit, to sem govorila celo oddajo in med glasovanjem, na koncu pa ostala tiho, saj so se menda uvrstili na četrto mesto. Takrat sem ugotovila, da ni važno, kdo najlepše poje in ima lepo popevko, ampak koga si ljudje najbolj zapomnijo. Da ne govorim o lanski evroviziji... matilda

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

5. feb 2007 12:07

en, dva, tri, štir, jz ne morm stat pr mir pet, šest, sedem, osm, sam svoje kufre nosm ... katti

lisicka19  

član od: 25.1.2006

sporočila: 52

5. feb 2007 12:12

Meni se je pa cela scena na EMI letos zdela zelo skrbno izbrana - od izvajalcev do krasnih pesmi. Pri taki izbiri finalistov, se nam namreč vsaj ni treba bati, da bi mogoče na Evroviziji celo zmagali kajneda, in da bi bilo treba iz žepov davkoplačevalcev spet potegniti kupe denarja za izvajanje Evrovizije v lepi naši. Pa smo spet prišparali nekajmilijončkov.... lisicka19

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

5. feb 2007 12:16

sej glih to sem hotla še rečt, zakaj pa bi sploh radi, da bi zmagali...A ni dost, da grejo gor pa odpojejo, sej pri nas niti nimamo primerne dvorane, če bi mogli evrovizijo priredit. matilda

CARLY  

član od: 13.9.2005

sporočila: 136

5. feb 2007 12:31

Noja mogoče pa zmagovalna pesem le ni tako slaba. Sej zdej je to prov modern, da pop glasbo zmešajo z opero. Poglejte kakšna senzacija je skupina Il Divo. Pri nas je bila razprodana v par minutah, ko se je pričela predprodaja. Je sicer res, da so tam tudi fantje tolk fejst, da se jih že zaradi tega splača pogledati. Pustimo se presenetiti, mogoče bomo pa letos le prišli v finale. CARLY

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

5. feb 2007 12:51

Meni pa je zmagovalna popevka zelo všeč, mislim, da je zasluženo zmagala. Mnenje, ali je prmerna ali pa ne za Eurosong, pa prepustimo raje takim, ki se spoznajo na glasbo. Priporočilo: Ne prezrite Eme, drugo leto! Skupina Abba se vrača s pesmijo " Kako lepo je tu" lp Anamarija

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

5. feb 2007 13:04

Anamarija, na evrosongu odločajo navadni ljudje, ne strokovnjaki, ravno v tem je problem. matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti