Oddam mucke

tema je zaklenjena

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

tema odprta - 4. feb 2007 14:35 | ogledi: 12.744 | odgovori: 36

Pozdravljeni!

Doma imamo tri mlade mucke, ki bodo 17.02.07 stari štiri mesece. Dve beli (fantek in punčka) in ena črna (punčka). Bela punčka ima po mamici eno rumeno in eno modro oko. Oddam jih prijaznim ljudem, kar pa na Kulinariki nedvomno ste. Oddam jih s težkim srcem, vendar že imamo tri odrasle muce. Rada bi jim poiskala topel in ljubeč dom.

Slikice od kosmatih kepic pa si lahko ogledate tukaj:

http://kepice.moj-album.com/album/6654479/

Hvala in lep dan še naprej!

Uly

Temo je spremenil(a) Uly dne 04. feb 2007 15:19:21

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

4. feb 2007 17:45

Uly, prekrasne muce, upam, da jih boš oddala dobrim ljudem! Zdaj pa je čas za sterilizacijo mamice! lp Nena Nena-morje

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

5. feb 2007 8:15

Hvala! Res je čas za sterilizacijo, je že v prvem planu. LP Uly

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

5. feb 2007 10:16

Imam dve odrasli sterilizirani muci - misliš, da bi sprejeli mladega mačkona? Strašansko mi je lep. Moji dve muci sta pepelnato sivi - kot kartuzijanki in vedno sem si želela belega muca. No, priznam da je problem še v tem, da imam dva psa, ki pa sta navajena mojih muc. Pa tvoj lepotec - so mu psi kaj znani? lp, vanjatajnsek

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

5. feb 2007 10:26

Me veseli, da ste se oglasili .Mi imamo psa ovčarja, vendar je privezan in se ga vsi mucki bojijo in izogibajo, vendar le ta muc si upa mimo njega, ostali dve punčki sta pa na sploh bolj bojazljivi. Moje izkušnje so, da se psi in mačke navadijo živeti skupaj, razen če niso že po karakterju bolj "samosvoji". Uly

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

5. feb 2007 11:31

Pa kje si bila, ko sem jaz novembra iskala mucka za taščo kot utrgana. Ga ni bilo in nibilo za dobit, ne v zavetiščih in ne kje drugje. Smo ga potem uspeli dobiti pri dobrih ljudeh, ki so dvatedna stare mucke dobili na prag v škatli in so jih potem z veliko muje spravili gor. Sedaj je pepelnato siva muca že čisto navajena novega doma in počne vsemogoče mladostne vragolije, ki pritičejo pač njeni starosti. Pravi cukrček. Čeprav nisem kakšen verski gorečnež, si pravim, ko jo vidim: Hvala bogu za dobre ljudi, ki so jo siroto gor spravili, bogvekje bi sicer končala. Lp Dolores

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

5. feb 2007 12:05

joj, kašne lepe mucke... matilda

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

5. feb 2007 12:36

Res so luštkane kepice in tako lepe obrazke imajo. Bi se takoj za enega javila, da bi imela naša mačja porednica mačjo družbo - zdaj skoz ubogo 11 letno psičko nadleguje in ji nagaja na vse možne načine. Če bi bilo po moje, bi bila ena belka že pri nas, tako pa nisem sama pri hiši, da bi o tem odločala. Vanja, mlad muc se hitro navadi na psa, v začetku malo popiha, potem pa se spoprijateljita. Težje je odraslo mačko navadit na psa - pri nas prejšna mačka ni psice sprejela, psica pa novo muco je. Druge mačke okrog hiše pa preganja na vse mile viže, ko pa priteče do nje, pa ne ve, kaj bi. LP

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. feb 2007 14:10

Naš (na domu moje mame) mačji par je brez problema sprejel v svojo druščino še dva mačkona, slednja sta kastrirana (s sestro sva ju podarili teti za rojstni dan) in štekajo se vsi po vrsti, tudi s psi. Z domačim in z našim labradorcem, ko pride na počitnice. Loni Makaroni

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

5. feb 2007 15:36

Tudi jaz oddam dva mačka (ena črno-bela samička in en črn samček). Sta od poletja, in sicer bi ju rada oddala, ker so se sosedje mačkov lotili s strupom. Ni kaj, preprosta rešitev za vse probleme... Odkar je bližnja soseda odšla v dom za ostarele, se kar nekaj mačkonov potika po soseski. Vem, da je rešitev, da jih človek neha hranit, ampak... Pa še to: nekoliko stran od mene imajo psa, na katerem dostikrat počiva vsaj ena mačka. Prav zanimivo! Kozmeja

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

18. feb 2007 13:44

Uly, ste mucke že oddali? Sasenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti