Ali obstaja kruhova dieta

jezesna  

član od: 2.2.2007

sporočila: 14

2. feb 2007 23:24

cherry z voljo se vse da :) Jaz sem sicer v fazi, ko se za kilorame nesekiram, čeprav jih je kar nekaj odveč. Sem pa pred leti hujšala(bolje rečeno manj jedla) da sem izgubila 10 kg in sem jedla žemje polnozrnate ali črne in ne drugega kruha in mamamia je dala čudovit nasvet, ki sem ga tudi sama uporabljala...testenine, krompir, riž...temu se naj odreče...Pa po 6 uri je dobro, če se ne je.Drgač pa solate v vseh možnih oblikah in sestavih in meso večina dušeno ....pa....malo več gibanja meni je uspelo, srčno upam, da bo še njej. lp jezesna

jezesna  

član od: 2.2.2007

sporočila: 14

2. feb 2007 23:29

cherry je napisal/a:
Hja, volje zdaj trenutno jaz res nimam, ker imam enostavno preveč drugih stvari nagrmadenih in ne morem skrbeti še za eno ... :( Ampak, recimo: pred približno pol leta sem se odločila, da bom pazila na hrano (pa tudi sicer razmeroma zdravo jem!) in se še več gibala. To je pomenilo vsak dan kakšni dve uri gibanja (hoja, plezanje, fitnes ...) in dokaj stroga prehrana. In tako lepo dober mesec - izgubila sem boro kilo. Kaj naj rečem na to? Razni ukrepi tipa po 18. uri nič jest pri meni ne pridejo v poštev, ker hodim spat okrog 2h, tako da je to zelo zelo pretirano dolgo brez hrane. Pri meni bi lahko bilo recimo nič hrane po 22. uri. ;) cherry
cherry glede na to, da plezaš in hodiš v fitnes...je pa to malo drugače....jaz ob obisku v fitnesu nikoli neizgublja kilograme, ampak se mi le pozna na obliki telesa....sej konec koncev, ševilke na tehtnici tudi niso vse :) Želim ti veliko uspehov!! jezesna

škarpina  

član od: 3.11.2005

sporočila: 294

2. feb 2007 23:34

Evo mene Tumpika ! Po dugen cejti. Tak! Koline smo opravili, pol svije pojeli, neke meso so nan spokrali, neke so psi pa močki razvločili po vrhi, tak ka je pitaje či de kej za f tünko djoti. F tünki pa storo kokvačo nasedeno na gosijih jejcah. Naja kaj naj ti rečem..... : Malo piše veter samo mon protizaščitno obtežitef "103 "kile ............ Da dieta????????? Kruh i voda - najbola dieta. V storih cejtih ne ga bilo v restih nikaj drügega i niki ni bolehal i na diete misnil. Tumpika, tvoja dietna večerja me ja genula - kak ti malo pojejš rejvica bouga. Pa lejko noč. " Loni ", prijateljici pa veliko uspeha in volje, da doseže željeno kilažo - jaz še vedno zbiram voljo.

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

2. feb 2007 23:54

Uh uh. Predvsem gibanje pa bo šlo. Ne vem koliko je dekle staro - z leti vsak prekršek bolj hudo pozna. Sama sem poskušala že vse mogoče diete (zeljna juha, luna, Montinjakova, . . . kmečka - manj žri) in sem šla sebi na živce, kaj šele drugim. Saj veste ono - hitro dol, hitro gor. Treba je biti zelo discipliniran. Najtežje je kilažo obdržat, ker so vsesorte skomine na mizi. mamka

cherry  

član od: 5.6.2006

sporočila: 409

3. feb 2007 1:37

Matilda in Jezesna, hvala za vzpodbudne besede. :) Ma, saj pravim - volje trenutno ni in to je največji problem. Sicer me pa zdaj čakata 2 meseca v krajih, kjer so na vsakem koraku (ob slastni hrani, seveda) potencialne prebavne težave - tako da bomo videli, kako bo stanje, ko pridem domov. Če bo stanje isto ali slabše, grem v akcijo, ko se vrnem. cherry Sporočilo je spremenil(a) cherry dne 03. feb 2007 01:37:48

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

3. feb 2007 8:18

Ko bi mi vedl kolk mal hrane rabmo bi ornk pršparal,če bi se lahk uprl občutku lakote. ena mš

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

3. feb 2007 8:36

mamamia je napisal/a:
In potem jutri trikrat od trikotne jase do Lukeja na borovničevec, s postankom pri Marjanu na kavi???? mamamia
Ta transverzala se pa meni nekak dopade . Dej povej razdalje, da vem, kako velik sendvič bom v ruzak spakirala Ognjič

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. feb 2007 19:27

Sem prav vesela take reakcije. Punca je stara toliko kot jaz, pa tudi čisto nič okrogla ne deluje, po pravici povedano. Smejimo se pa zdaj vsi po vrsti, napokani od praznovanja rojstnega dne, jutri pride pa še ona mimo. s kruhom ji ne bomo postregli, garantiram. Sem pa našla na spletu dieto z grisini. Zanimivo, kaj vse obstaja. Loni Makaroni

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

3. feb 2007 21:16

Stana.r pokorno se javljam, da prva stestiram tvojo čokoladno dieto. Kaj veš mogoče pa kdaj pristane tvoja revolucionarna dieta na top shopu. jade

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

3. feb 2007 21:40

Se pokorno javljam tudi jaz za testiranje te diete, pa si bova z Jade potem izmenjali izkušnje. Mogoče pa pridemo končno enkrat v javnost kot zvezde. LP! fakin712

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti