Mačji carpaccio

tema je zaklenjena

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. feb 2007 13:53

Avačivava, a zdaj pa misliš, da bomo nemočne ženskice kar dol padale ob tvojih blesavih štosih (pa tudi, če to niso), in jokale in javkale in letele na DPMŽ? Po mojem nas še nisi čisto stuhtal. Če hočeš dvigati prah (vidiš, ob takih primerih se vprašam, če pregovor :"za dobrim konjem se dviga prah" sploh drži, hehe),pojdi v kak kamnolom, vzemi puhar in razbijaj po kamnih. Prah se bo dvigoval, brez skrbi. Samo se malo bojim, da to ne bo po tvojem okusu, ker ne bo "mehko kot puter". Sicer pa: jemo zato, da živimo in ne živimo zato, da jemo. Čeprav se mi zdi, da v nekaterih delih sveta dandanes bolj velja drugi del tega reka.Ne vem, če je to dobro. LP cervus

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

2. feb 2007 14:04

Razumem šale, ampak vse ima svojo mejo To gotovo ni post, ki spada na kulinarikoPa naj kdo provocira ali ne! Nena-morje

auachiuaua  

član od: 1.11.2006

sporočila: 261

2. feb 2007 14:08

Kar se mene tiče, živim precej za to, da jem. Bik po horoskopu... Sicer pa, kaj je zdaj tu problem? Da se pripravlja mačje meso? Ali da so mačke stare pod 8 tednov? lp auachiuaua

auachiuaua  

član od: 1.11.2006

sporočila: 261

2. feb 2007 14:13

Hej, kakšno je to zdaj licemersko zgražanje in neka osuplost? Kakšna diskriminatornost in dvojna morala? A zajčke, srnice, fazane, piščančke, prašičke, teličke, žrebičke, ovčke, kozice, itd. itd. pa ni problem? In kaj je mačka tu posebnega? Ima kak poseben status, kot indijske svete krave? Če je mesek dober je dober, če ne pa ne? Meni recimo medved ne paše.... lp auachiuaua

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

2. feb 2007 14:13

Problem je, ko človek živi za to, da je. In ne obratno... Če si slučajno z mojega konca, pa mi zmanjka kakšna mačka, potem bo .. juhica

mandarinca  

član od: 4.4.2005

sporočila: 128

2. feb 2007 14:14

Glede na to, da je to očitna provokacija in norčevanje, predlagam, da od zdaj naprej temo ignoriramo, ker avtorju vsak odgovor in razburjanje le imponira. Še to, kar sem napisala, je preveč! mandarinca

drejki  

član od: 20.12.2005

sporočila: 99

2. feb 2007 14:16

Kakšna grozljivka, kar ne morem verjet drejki

auachiuaua  

član od: 1.11.2006

sporočila: 261

2. feb 2007 14:16

Pa kaj ti je? Misliš da po cesti pobiram mačke in jih doma koljem? Kot kultiviran gurman ga normalno kupim pri svojem mesarju... (Oziroma sem ga prejšnjo soboto prvič v življenju.) Saj ga tudi nima vedno. auachiuaua

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

2. feb 2007 14:24

, mi imamo pa mucka za hišnega ljubljenčka. Lepo prosim!!!!!!!!!!!!!!!!! JORDI

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

2. feb 2007 14:24

auachiuaua je napisal/a:
Hej, kakšno je to zdaj licemersko zgražanje in neka osuplost? Kakšna diskriminatornost in dvojna morala? A zajčke, srnice, fazane, piščančke, prašičke, teličke, žrebičke, ovčke, kozice, itd. itd. pa ni problem? In kaj je mačka tu posebnega? Ima kak poseben status, kot indijske svete krave? Če je mesek dober je dober, če ne pa ne? Meni recimo medved ne paše.... lp auachiuaua
Se mi zdi, auachiuaua, da je tole pravi namen, da si odprl temo, anede? Spokaj se s svojimi bolnimi kam drugam. zvitorepka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti