Nerazviti

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 930

tema odprta - 1. feb 2007 18:02 | ogledi: 2.239 | odgovori: 5

pupi3 je ocenila gostilno Škriban, zraven pa je sem kraj ocenila za majhen in nerazvit. Da je Stari trg majhen, se strinjam, ampak da je nerazvit pa ne. V naši prelepi Loški dolini imamo vse kar potrebujemo, od šole, vrtca, trgovin, ipd. Gostinskih lokalov je za potrebe doline dovolj. Za službo praktično ni problema, za tistega ki hoče delati. V dolini praktično ni brezposelnih in še od drugod prihajajo v dolino v službo, celo iz Kamnika so se vozili na delo v Kovinoplastiko. Kar se gostilne Škriban tiče, ji nimam kaj očitati. K njim zahajam na malico enkrat tedensko, ampak ne zato ker nebi imeli dobre hrane, ampak zato ker so porcije zame prevelike in za takšno delo, ki ga jaz opravljam je absolutno preveč. Za fizične delavce pa so porcije verjetno dovolj velike, ker na malico zahaja kar precej ljudi. Jedi po naročilu pa so tudi okusne.

Oglasila sem se predvsem zaradi besede nerazviti in bi rada pojasnilo po kakšnem kriteriju nas smatrajo za nerazvite.

Pa brez zamere in lep pozdrav

reza

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

1. feb 2007 20:07

Stari trg - a je to Radeče? titta

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

1. feb 2007 20:12

Govor je o Starem trgu pri Ložu. Kar se tiče pupi3 in njene ocene - saj najbrž misli, da mora biti na deželi vse na pol zastonj, ali kaj???? Bom tiho, da ne bom postala nevljudna ali še kaj hujšega. rimljanka

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

1. feb 2007 20:15

ah ja, Loška dolina, sem spregledala - sorry......nimam očal... titta

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 930

2. feb 2007 17:02

Kar se hrane tiče so okusi različni in temu ne oporekam. Ocene da smo nerazviti pa ne razumem. reza

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

2. feb 2007 17:56

Hja, morda je za koga nerazvitost vse, kar ni mesto....Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti