Poroka

nicol  

član od: 8.11.2004

sporočila: 120

2. feb 2007 20:30

brkb za konfete pa se lahko obrneta na mene!! nicol

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

3. feb 2007 11:15

nimam pojma o gostiščih na vašem koncu, bi pa te opozorila samo na eno FOTOGRAF je zeloooo pomemben jaz sem imela enega zelo preverjenega in odličnega pa mi je zatupil vse ko je POZABILLLLL SLIKATI TUDI NAJINEGA SINČKA, KI JE BIL TAKRAT STAR 2LETI!!!!!!!!!!!!!! torej imam čudovito poročno knjigo katero sem drago plačala pa je niti ne odpreva, ker bi mu vrat zavilaaaaaaaa torej bodi pozorna in imejta čudovit dan plopsa

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

7. feb 2007 22:30

pozdravljeni. Zanima če če kdo pozna gostilno Medved v Škofji vasi, tam namreč namerava imeti slavje. Pa me zanima, če kdo pozna kakšna je hrana in postrežba brkn83

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

7. feb 2007 22:46

Če želiš imeti dekoracijo iz balonov poznam prave ljudi :) verjemi ne bo ti žal :) Pitončica

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

8. feb 2007 0:18

evo ravno prav si mi pisala pitončica. iščem po internetu dekoracijo z baloni in seveda tudi za rože. dej če imaš naslov ali mail od te osebe ki se stem ukvarja mi ga prosim posreduj na zasebno pošto. pitončica hvala za informacijo in lahko noč brkn83

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

8. feb 2007 18:35

No lahko ti še jaz podam par podatkov, ker sem ravno v pripravah na poroko, ki bo prav tako junija. Najbolj pomembna rezervacija je žal gostišče, kjer bo zabava. Ker ti so ponavadi zasedene že kar leto vnaprej, sploh maj in junij, ko je največ povpraševanja. Nato ansambel, potem obleka, če si jo boš sposodila. Rabiš še snemalca in fotografa. Glede torte je tako, da imajo v nekaterih slaščičarnah navado, da se stojalo rezervira prejene tri mesece. Takrat tudi izbereš torto in se dogovoriš kam naj ti jo dostavijo. Lahko se takrat dogovoriš še za pecivo. Nekje nazadnje je cvetje. Za civilno poroko greš na upravno enoto tri mesece ali pa dva meseca prej, odvisno kje. To je še najbolje da se pozanimaš, pač pokličeš na UE, in vprašaš. V cerkvi pa lahko že kar greš, pa ne pozabi vprašat glede pevcev. Ko dobiš potrjene datume in ure, poskrbiš za vabila. Takrat se tudi začne vabit ljudi. Poskrbeti morata še za dekliščino in fantovščino, čće želita seveda. Pozanimaj se kje boš kupila šampanjec, pa kozarce rabiš, razen če ti to ne nudijo tam kjer se bosta poročila. Aja pa za frizerja se je tud dobro že prej dogovort, da greš na probo. Prav tako za make up. To se spomnim, če bo še kaj mi pa lahko na ZS pošlješ pa bomo mal podebatirale. Moraš pa kar pohitet, ker je res gužva. Želim ti čim manj stresa pri pripravah in veliko sreče pri rezervacijah!! biba

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

8. feb 2007 22:03

biba hvala za informacije. res je tako, da so ponavadi gostišča kar zasedena, vendar sva s fantom sedaj ravno rezervirala gostišče Medved v Škofji vasi, ker drugje pa ali ne sprejmejo toliko gostov ali pa že imajo zasedeno. No z muzikanti že tudi imamo dogovrjeno, naslednji teden se dobimo, da se malo pogovorimo kako in kaj. Ravno za fotografa še ne veva, drugače pa imava že tudi dogovorjeno s snemalcem. Aja če pa bo vse posreči in bo prosto, bi rada imela civilno poroko na Celjskem gradu. Trenutno še zbirava informacije, vendar se mi pa zdi kar drago (obred stane 60.000, oz. 250eurov). brkn83

muffin  

član od: 17.10.2002

sporočila: 125

9. feb 2007 7:38

Živjo. Frina katerega fotografa si pa imela na poroki, da si bila tako zadovoljna? In še vprašanje za plopso - katerega si pa ti imela, da je tako zamočil (da si ne bi slučajno ravno takega izbrala, ki bi tudi nama pozabil fotografirati najinega sinka)? LP muffin

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

9. feb 2007 8:27

najinemu je ime DAVOR IN JE DELAL V GROSUPLJU V ENEM IZMED FOTO SALONOV, grem pa takoj pogledat za priimek in ga kasneje dodam,...... p.s. manjkale pa so tudi slike mene z mojimi starši (moža in njegovih pa imamva vsaj 20 in to samo pred hišo),...... rešil pa me je prijatelj ki se je takrat ljubiteljsko ukvarjal s fotografiranjem in urejanjem slik, tako da je rač. sestavil veliko svojih slih in nama naredil novo poročno knjigo ter nama jo podaril za božično dariloČISTO PRESENEČENJE!!!! kasneje se je lotil tudi resnega fotografiranja in mislim da je na netu pod "smajli" ali "smile" pa ne delam nobene reklame daj sama poišči,..... želim pa ti oz.vama čudovit dan p.s. KO ŠTEJETE GOSTE ZA POJEDINO, NE POZABITE NA FOTOGRAFA, KAMERMANA, MUZKONTARJE IN ŠOFERJE,...., KER TO HITRO RATA ŠE 10 OSEB ZRAVEN,.. PRIIMEK JE RAGUŠ plopsa Sporočilo je spremenil(a) plopsa dne 09. feb 2007 11:18:59

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti