Hobi

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

29. jan 2007 19:44

Moj najboljboljši hobi je služba, haha, hecam se. Tak pa bo praf - po abecedi, ker nea vem, keri bi bil prvi: bazen, bicikl, branje, čvek/druženje s prjatlcami, hoja po hribih v vseh letnih cajtih, nabiranje: borovnic. gob, robid, malin ..., aja, pa računalnik - fsi živi forumi. Odkuhala in odštrikala pa sn že svoje. tumpika

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

29. jan 2007 20:14

giorgio401 mene pa zanima, kaj ti to pišeš? Tisto sramežljivo mi je dalo malo misliti. Saj nisi mislila, da pišeš na KulSlo, kajne? Občutek imam, da je nekaj drugega. Sem ustrelila mimo? Jaz včasih, čisto za svojo dušo, napišem kakšno zgodbico. Malo pletem, precej berem, prvič v življenju sem naredila gobelin (mi ga je mami kupila za roj. dan in sem ga bila prisiljena narediti, čeprav mi je šel že kar na živce, ker ga nisem in nisem končala - mi je takooo grozno to vbadanje, ko gre vse tako počasi). Sem pa z veseljem naredila lesen okvir in sedaj ta moja "umetnina" krasi steno. Prijeten večer želim vsem Ava

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

29. jan 2007 20:43

Premalo časa imam za vse stvari, ki bi jih rada počela!! V bistvu me (skoraj) vse, kar počnem, veseli! No, razen likanja in pospravljanja... Ampak tisti pravi hobiji, ki so za dušo, pa so: šivanje takih oblačil, ki jih ne morem nikjer kupiti, ustvarjanje s tamalima (saj ne morem verjet, kaj vse se da naredit), obožujem tek na smučeh in tek kar tako, ker mi "preluftata" glavo... Najraje na svetu pa potujem!!! Daleč, daleč, daleč!!! Pa da je čimbolj dinamično, razgibano in drugače kot doma! jasna

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

29. jan 2007 21:27

Hihi, jade in ežoj, fant vama bo ziher hvaležen za tole vprašanje Se najde čas, včasih sicer res negoduje, kaj si toliko nakopljem na glavo, navadno je pa tako, da me pač zvleče od hobijev, sej me zna prepričat... POtem ko pa on zaspi, grem pa jaz nazaj, hehe Pa je volk sit in veri noseča jasna, tekla sem tudi, ampak nikoli mi pa ni bil tek všeč. Obožujem plavanje, ples in jahanje (žal so mojega ljubega konja prodali in to je tako kot fant, se mi zdi, težko kar zamenjaš...) Veri

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

29. jan 2007 21:37

Veri, mogoče ga boš pa vzljubila, ko boš imela otročka... Pri meni gre bolj za samo proceduro. Ko obujem najkice, naložim našo debelo labradorko v avto in greva! 40 minut teka, takšnega, da se rit trese in takšnega, da se lahko vedno smejim zraven! Jaz ne sodim med tiste, ki so čisto zapotegnjeni od matrarije, jaz pridem domov kot rožica (no, vsaj počutim se tako, he he...) In v teh 40 min se sprostim, dobim kakšno dobro poslovno idejo, včasih naštudiram, kako bom jaz tamalidve okrog prinesla, ne pa da onidve mene (pa mi ne rata), v glavnem skoraj meditacija, bi rekla moja mama... Pa potem je fajn, pod tušem, ko veš, da si spet nekaj dobrega za svoj telešček naredil... jasna

Jerča  

član od: 24.11.2006

sporočila: 146

29. jan 2007 22:55

V prostem času študiram in igram flavto v krajevnem pihalnem orkestru, drugače pa se ukvarjam z zbiranjem receptov (prednost imajo sladice). Zelo rada pa bi naredila tudi slaščičarsko šolo, ampak za to potrebujem sponzorja. Ima kdo mogoče kakšen nasvet glede tega? Lp Jerča

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

30. jan 2007 0:13

Hihi, jasna, dvomim, da bom kdaj tek vzljubila, sem mu dala svojo šanso, sem prelaufala maraton in seveda prej hodila bolj ali manj skoraj vsak dan laufat (saj drugače ga pač bolj težko pretečeš...), pa me ni potegnil. Smo različni in čeprav sem s svojimi tekaškimi rezultati čisto zadovoljna, me ni osvojil, kaj šele zasvojil, kot so obljubljali. Nič mi ni bilo hudega tekat okoli, spravit se je bilo seveda težko, ampak tudi nič mi ni manjkalo, kadar nisem šla... Tako "meditacijo", kot jo ti opisuješ, imam jaz med plavanjem, med tekom sem bolj računala, koliko km sem že, koliko jih še imam, klicala psičko, ki se je obirala,... traparije, hehe:) Po plavanju sem pa prerojena, tudi če sem žalostna, grem najrajši pod tuš - in ko pridem ven, je vse lepše:) Vedno sem bila nora na vodo... Aja, še glasbo sem pozabila, zadnje čase se ji sicer redko posvečam, sicer pa sem igrala klavir in zdaj v principu še vedno igram kitaro (samo bolj redko vadim zadnje čase:( Ampak je prišel še en nov hobi - bruhanje:) Ki vzame kar precej časa in energije;) Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

30. jan 2007 0:20

hehe, ežoj, ti pa si bil zbirčen:) Pa saj veš pregovor: za vsako metlo nadje se štil... mamamia, žal mi je za tvojega kužka oz. je bil bolj pes ko kuža, če se ne motim... Pa držim pesti za moža! kaj je pes umrl od skrbi za moža ali mož zbolel od žalovanja za psom? Midva se kar bojiva, da se najini 14letni kužiki ne bi kaj zgodilo... Pa ravno zdaj, ko je najbolj srečna... Veri

vemves  

član od: 19.5.2005

sporočila: 337

30. jan 2007 0:52

Jaz sem tisto slikanje na steklo spakirala,ker mi je bil že dolg čas,čeprav pozimi zvečer,kdaj paše. Zadnje čase kar aktivno učenje italijanščine(pa še z giorgino401 lahko katero rečeva;))),sedaj imam še nekaj ur osnove ličenja pri vizažistki(prav hecna zadeva),je pa dobro,da se znam lepo nališpati.Vedno raje tudi zaigram moje citre,ki sem jih kar leta zanemarjala,..joga. Moj najljubši hobi mi ostaja.Letanje po otroških štacunah,za našega prihajajočega sončka Veri,čestitke Saša Sporočilo je spremenil(a) vemves dne 30. jan 2007 00:57:47

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

30. jan 2007 1:36

Planine, gore, hribi - poleti in pozimi. Ko pa ni za to časa za to, pa malo na kolo. Včasih imam pa podoben hobi kot Ežoj. Se vid, da mi že emšo dela svoje. Matjaž

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti