Hobi

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

28. jan 2007 19:22

Veri ni mi jasno kdaj masta s fantom čas.... sej veš.... hmmmm.... nooo jaaa........ otročke delat? Mislim, ko imaš tolk hobijev. jade

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

28. jan 2007 20:17

Meni je pa hobi obenem služba, ali obratno, saj je vseeno, pa kulinarika v različnih oblikah (zbirateljsko, bralno, praktično...), občasno tudi v povezavi s službo...pa kaj češ lepšega.... Ha, pa jutranja kava, od osmih do 9.15, vedno, že pet let, na istem mestu in v isti družbi...no, ti več hobi, ampak prijetna navada. Šport pa ne štejem med hobije, to mi je samo po sebi umevno (tenis, kolesarjenje); pa čisto klasičem "poletni" hobi - vožnja s čolnom med otoki in iskanje mirnih zalivčkov.... Obiskovanje Kulslo pa ni več hobi ampak bolezenska odvisnost... Mamamia mamamia

tasau  

član od: 24.8.2005

sporočila: 196

28. jan 2007 20:50

poleg kulinarike (kuhanje, peka) še vezenje, vrtičkanje, glasba (klavir, kitara), risanje, izdelovanje raznih manjših reči kot so ogrlice, uhani, okraski iz gipsa, rolanje, planinarjenje, jahanje... samo, da je čas zanimivo delo se že najde Vidm, pa da so kulinarika in pa razne ostale ročne spretnosti zelo v povezavi pri večini... tasau

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

29. jan 2007 6:27

Jaz pa zelo rada berem, kvačkam in štrikam, včasih kaj zašijem, ob raznih prigodah in prilikah kaj unikatnega izdelam, kuhanje in kulinarika pa tako sigurno, pol pa še plavanje in kolesarjenje, pa razna zelišča in pripravki iz njih, zadnje čase pa se še intenzivno ukvarjam z dopolnilno prehrano, kozmetiko....skratka za zdravje telesa in duha. Pa obvezen klepet ob kavici, sprehod in nabiranje gob.....skratka vsega polno...pa potovanja in vožna sina na razne konce na tekmovanja...včasih pa še vožnja iz gostilne domov, haha Kyara

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

29. jan 2007 6:49

Vse to, kar ste napisaje.Le kaj bi še dodala ali odvzela... kobra 1

giorgio401  

član od: 5.10.2006

sporočila: 120

29. jan 2007 9:01

pisem..... laurapazzini

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

29. jan 2007 9:06

ežoj je napisal/a:
Jaz imam tipično moške hobije: reševanje domačih in svetovnih zadev s pivskimi tovariši za šankom omiljene gostilne, gostilniški pretepi ( saj veste: kamen v robec pa na gobec ) so pa sploh čudovita zadeva ( pa tudi zdrava, pomagajo pri krvnem obtoku ). Edino se mi ne dopade današnja pomehkuženost ( celo Katalena poje: ......pa naj se tepejo, sm da mojga zraven ni ...... ). Pa tudi sodobni trendi s pištolami mi niso všeč, jaz sem starokopite, sem bolj za klasiko, noži, koli, sekire...... To bi bili v glavnem moji hobiji, da vrtnarstva in letalstva niti ne omenjam. ežoj
Ognjič

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

29. jan 2007 9:58

Ežoj, pozabil si še napisati, da radi primete mlado kelnarco za rit Poznam situacijo, sem dolgo delala s takšnimi Lep dan in veliko se smejte

dvojčica  

član od: 29.1.2007

sporočila: 85

29. jan 2007 10:22

Pozdravljeni. Že dolgo vas spremljam, danes pa sem se tudi sama prijavila, tako da se vam oglašam prvič. Zelo rada bi se naučila kvačkati, ali mi lahko pomagate oz. poveste kje ste se ve naučile kvačkati? Hvala in lep pozdrav. dvojčica

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

29. jan 2007 12:09

Mene je v otroštvu naučila mama. Mogoče te jaz lahko naučim, če nisi od predaleč doma? Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti