Čateške toplice

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

tema odprta - 23. jan 2007 20:16 | ogledi: 6.840 | odgovori: 13

zanima me, če je bil kdo od vas v sezoni na dopustu v aparmajih Čateške toplice. Mi bi šli radi letos, pa ne vem kje in kako naj rezerviram oz. sploh ne najdem nobenih informacij in cenikov prostih apartmajev ali sob. Če ima kdo kakšne informacije, bi se priporočala. Šli bi tudi v kakšne druge slovenske toplice, tako da so vse informacije zelo dobrodošle. Hvala

ariella

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

23. jan 2007 20:26

V telefonskem imeniku glej Terme Čatež. Ognjič

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

23. jan 2007 20:33

mislim, da bi ti lahko pomagali na vsaki potovalni agenciji matilda

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

23. jan 2007 20:34

Ce pa tukaj ne najdes vsega, kar te zanima pa res ne vem, kako pomagati: http://www.terme-catez.si/ Pa tudi ce bi dala v Google Cateske toplice, bi dobila ven Terme Catez Jerneja USA

Zvončica  

član od: 20.7.2006

sporočila: 170

25. jan 2007 11:50

Ta vikend smo se namakali v bazenih v Termah Čatež. Priznam, da mi nikoli hitreje vikend ni končal. Bili smo v hotelu Terme (4 zvezdice). Sobe so v redu, postrežba in hrana tudi, bazen velik (notranji), do zunanjega si nisam upala. Za par ur smo skočili tudi do Termalne riviere in sicer samo zaradi otrok. Gužva nepopisna (sobota), Zagrebčanov malo morje, gužva v bazenih, na toboganih, v garderobah. Drugače, imajo še veliko število ponudb, npr. izleti, kolesarjenje, sprehodi, razno razne kopeli, savne, fitness, in lahko bi še naštevala. Mi smo zadovoljni s ponudbo in se vračamo že kot stalni gostje v Terme Čatež. LP. Zvončica

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

25. jan 2007 12:02

Mi smo biti v termah Ptuj, zelo poceni in zelo zadovoljni! Imajo tudi internet stran lep dopust tamara

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

25. jan 2007 13:11

Smo že bili v hotelu Toplice( v tem kompleksu je tudi Zimska reviera), hotel Terme in hotelu Žusterna v Kopru. Otrokom je najbolj všeč ta Zimska reviera , kjer je res zanimivo za otroke, vendar je pa vedno gužva. Ko smo bili v hotelu Terme smo se rajši posluževali njihovega bazena (zaradi gužve)in mislim , da se njihova kapaciteta najbolj splača saj imaš vključene tudi savne in fitnes. Moraš pogledati njihovo stran , kot sta ti predlgali že Jerneja in Galyka. Če imaš kartico MAGNA pa imaš še dodatni 10 % popust tako v Čatežu kot v Kopru. Tako , da pozimi zelo radi koristimo njihove kapacitete. Tudi jaz sem letos že spraševala za mnenja na forumu, tako , da se še nismo odločili kam bi šliv zimskih počitnicah. Mogoče v terme Snovik, (nas je pritegnila ponudba na Relaxu) ali pa bomo poiskali še kakšno kombinacijo, kjer bodo vključene karte za smučanje. kakor koli se boste odločili, vam želim veliko užitkov. STANEJ

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

25. jan 2007 17:55

Mi gremo vsako leto v Čateške. Letos gremo drugi teden Gneče pa izven šolskih počitnic sploh ni! Atina

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

22. jul 2008 16:40

Mi gremo letos v Čatežke pa me zanima ,kaj bi se dalo tam zanimivega ogledat. Pa kakšno dobro gostilno mi priporočite.Gremo pa v hiško in me zanima če so bazeni všteti v ceno ali je treba doplačat.Tisti ki ste tam večkrat boste že vedeli,rada bi čim več informacji. runo01

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

22. jul 2008 17:52

Bazeni naj bi običajno bili všteti v ceno,sicer pa se pozanimajte tam kjer ste vplačali.Za ogledat si imaš kakšen grad Mokrice,Brežice.Zanimiv je grad Pišece.Nevem pa če je odprt,ker so ga prenavljali.Poleti so sicer že boile kakšne prireditve na gradu.Grad je prcej skrit v gozdu vendar so poti skozi vas kar lepo označene.Ob gradu je park z redkimi drevesi.V Pišecah je tudi rojstna hiša Maksa Pleteršnika.Če se nemotim je nekoč od Čateže do Bizeljskega vozil turistični vlakec.O dobri gostilnah pa je bilo govora na forumu gostinski lokali Dobre gostilne v Posavju,mislim da sta bili odprti celo dve temi.Brežice in okolica so zanimivi kraji.Pa srečno pot in obilu užitkov v nekoč mojem Posavju. chappy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti