Inox (rostfraj) hladilnik?

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

23. jan 2007 14:32

Imamo AEG-jev inox hladilnik in sem zelo zadovoljna. Vsake toliko časa ( v 8 mesecih 2x!!)ga pošpricam s čistilom za rostfrej in se super očisti. Pa se mi sploh ne zdi umazan ?!? res pa je, da ima za odpiranje "štango" in se pri odpiranju ne dotakneš ohišja. Če bi še enkrat izbirala, bi izbrala enako. Morda je res finta v čistilu? Pozdrav, Ana Češnovar

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

23. jan 2007 17:13

A lahko napišem? Da ne bo zvenelo kot direktna reklama?! Upam, da Jernej ne bo hud Na embalaži piše: SPREJ ZA NEGO PLEMENITIH KOVIN (priporočil in dal mi ga je prijatelj, ki se ukvarja s "rosfrejem") firme WUERTH. Uporabljam ga za čiščenje hladilnika, pečice, nape in stopniščne ograje. Žal ne vem kje se ga kupi, mislim pa, da bi ga v kakšni večji trgovini z gospodinjskimi rečmi morali imeti! LP, Ana Češnovar Sporočilo je spremenil(a) veverica dne 23. jan 2007 17:14:46

lucija  

član od: 8.7.2002

sporočila: 403

23. jan 2007 20:12

Jaz imam Gorenjev hladilnik, inox, ampak mat, ne svetlečega, in ga ni treba kaj preveč čistiti. Občasno obrišem s krpo, nič drugače kot bi plastičnega.

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

7. nov 2011 7:15

Zanima me, če ima kdo Electroluxov hladilnik v inox izvedbi. Kako je kaj s čiščenjem? Se prsti zelo poznajo? Hodila sem po trgovinah pa Electroluxovega niso imeli nobenega inox, da bi videla. Hvala!

Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti