Francoska restavracija

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

tema odprta - 20. jan 2007 9:26 | ogledi: 3.465 | odgovori: 4

Včeraj sem na TV zasledila, da je v Žalcu francoska restavracija, v kateri kuha v Slovenijo priseljen francoski kuhar. Mojega dragega bi rada presenetila z večerjo za valentinovo, pa ne vem kje ta restavracija sploh je. Je kdo že bil tam? In kakšna je hrana?

LP

katjushka

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

21. jan 2007 19:22

Je v središču Žalca, blizu avtobusne postaje - imenuje se La Valette. Sem že jedla tam, hrana je dobra in okusno servirana, porcije so pa bolj majhne, za hude jedce je verjetno dobro skombinirati več jedi z jedilnega lista. Cene so zmerne, natakarji so videti zelo "francosko" v predpasnikih do tal in prinesejo kruh k mizi v veliki košari. Za ambient ne vem, ker smo jedli poleti in smo sedeli zunaj. Priporočam. LP Barbra

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

21. jan 2007 21:03

francoska restavracija je tudi Chez Eric v Ljubljani, vsaj bila je... Drejček

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

21. jan 2007 21:39

Res je drejcek, vendar so cene precej zasoljenje, moje mnenje je, da preveč. Bila sem že na nekaj poslovnih kosilih / večerjah, kjer je znesek na osebo presegel tudi 30.000 SIT ali celo 40.000 SIT.

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

30. jan 2007 22:14

No pa še moja slaba izkušnja s Chez Erik v Ljubljani: postrežba pod kritiko-neprijazen natakar, hrana nikakršna, cene da te kap (glede na vse prej omenjeno). Totalna blamaža pred prijatelji, ki sem jih povabila na večerjo. Tanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti