Gostilne na gorenjskem

tema je zaklenjena

Mika1012  

član od: 12.2.2005

sporočila: 9

tema odprta - 20. jan 2007 7:51 | ogledi: 7.577 | odgovori: 15

Lep pozdrav

Odpravljamo se na dopust na Gorenjsko- Bled (mislili smučat, upamo da bomo). Ker je na forumu (upam) tudi nekaj ljudi s tega konca, bi rada vprašala po dobrih in seveda cenovno zmernih gostilnah.

Hvala za odgovore !

Mika1012

neznan uporabnik

4. jul 2009 11:45

Za večerjo bo najbrž preobilno a priporočam gostinlno Lovski dom Stol, odprto do 22h, ob sredah zaprto. nahaja se med Jesenicami in Žirovnico, odcep Moste (Završnica). So prav pregrešno velike in poceni porcije (kot je bila navada včasih) od dunajskih zrezkov, klamarov, pečenih sv. reber itd., torej čista gostilniška klasika. Zunaj imajo v kletki medveda, ki so ga menda udomačili, ko je bil še majhen. Parking velik, za otroke nekaj igral tudi na razpolago. Zunanji vrt. Ne priporočam, da greste tja z na pol polnimi želodčki, sicer pa lahko nesete dobrote še domov, marsikdo gre tja s tem namenom, da mu potem naskednji dan ni treba kuhat. japaja

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

4. jul 2009 11:48

se navezem kar na to temo: moj svak ima drug teden rojstni dan in bi rad sel na Gorenjsko: Bled, Bohinj, Kranjska gora... Kosilo bo placal on, zato mi prosim svetujte kako res dobro gostilno oz. restavracijo. Ce bomo zvecer se lacni, sem obljubila da kot "domacinka"torej Slovenka, placam vecerjo jaz. Ampak ker na" luksus "ne dam nic, mi svetujte se kako pristno domaco gostilno.Ce je se poceni povrhu, pa tudi nimam nic proti. Hvala in lp Sporočilo je spremenil(a) lucka52 dne 04. 2009 11:49

kozamurnik

sporočila: 2311

4. jul 2009 15:44

Gostilna Cviter v Kranjski gori.Prijetno,dobro. kozamurnik

neznan uporabnik

4. jul 2009 15:59

Ne vem kako je moje sporočilo preskočilo nazaj, a Lučka52, namenjeno je bilo tebi. japaja

katra55  

član od: 10.7.2007

sporočila: 198

4. jul 2009 17:09

Gostilna Pri Martinu v Kranjski Gori. Pa tudi gostilna Cvitar v Kranjski Gori. katra55 Sporočilo je spremenil(a) katra55 dne 04. 2009 17:10

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

5. jul 2009 15:57

Hvala vam, ce se pa se kdo kaj spomni, bom vesela kakrsnegakoli namiga. Razen ce niste Gorenjci "skopuski" tudi pri informacijah... lp

vid  

član od: 2.9.2001

sporočila: 57

5. jul 2009 16:21

Restavracija Tulipan v Lescah

s.marinka4  

član od: 12.12.2007

sporočila: 121

6. jul 2009 12:43

Za informacijo; restavracija Tulipan v Lescah ni ravno poceni oz. kako kako debela je vaša denarnica. Nas je povabila tja na kosilo prijateljica in ko je prišel račun nas je kar malo šokiralo. Meni osebno je bolj všeč ambient in ponudba v piceriji Gala (ob avtocesti Lesce -Radovljica) V gostilno Lovski dom Stol (kjer imajo medveda) pa nas je motilo, pogret krompir, smrad (ostanki hrane) iz medvedjih kletk, res pa je, da nas od tistega časa tam ni bilo več (pred enim letom) in se je mogoče kaj spremenilo na boljše. s.marinka4

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti