Sobno kolo

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 232

24. jan 2007 8:57

Moje izkušnje so pa malo drugačne. Na kolesu nikoli ne zdržim več kot dvajset minut zato sem svoje kolo postavila v dnevno sobo in vadim večkrat na dan, če le imam čas. Tudi tako je kar nekaj maščobnih blazinic izginilo. Lep pozdrav. Iča

Data  

član od: 17.6.2003

sporočila: 30

6. feb 2007 22:34

Živjo! Orbitrek je pri hiši odkar sem prišla sama, pa sem odkrito povedano gledala nanj le postrani. Nekak se nisem mogla spravit gor, ker sem bolj tip za aerobiko, jogging in plavanje. V mesecu decembru pa sem si zvila gleženj in tako mi ni preostalo drugega, kot da se soočim z Orbitrekom. Priporočali so mi namreč kolesarjenje, kar žal ni ravno primerno za ta čas, sobnega kolesa pa nimam. Tako sem sedaj prav vesela, da sem poskusila, ker je res super. V službi sedim, popoldne sem na predavanjih, tako da praktično ne naredim zase nič. Hrbtenica me je precej mučila in vidim, da se sedaj počasi "popravlja", ker tu gibaš s celim telesom. Ugotovila sem edino to, da lažje vadim, če ne stopam s celim stopalom, temveč bolj s prsti kot npr. pri kolesu. Lep pozdrav!

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

2. mar 2010 7:35

No, moje sobno kolo, , hotela sem reči obešalnik, je včeraj romalo na kosovni odpad, seveda fentano, ampak ker je bilo tako super kot odlagalna površina, se kar nisem mogla ločiti od njega.

Loni Makaroni

Mirkaa  

član od: 11.1.2016

sporočila: 1

11. jan 2016 9:14

Ima i tam ali imas i u Xploreru
_______________
Sobno kolo



Mirkaa

Sporočilo je spremenil(a) Mirkaa dne 11. 2016 09:15

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti