Masleno - kvašeno testo

zupanja  

član od: 21.4.2006

sporočila: 134

20. jan 2007 16:43

ko se lih o rogljičkih pogovarjate - kako jih zvijate? jaz izrežem trikotnike in zvijem, ampak so čudni! mogoče bi mogli bit bolj enakostranični trikotniki... saj vem, važno je, da so dobri, ampak tolikokrat sem jih že delala, pa bi rada, da so tudi malo lepši!? lp.

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

21. jan 2007 21:06

Jih že dolgo nisem delala.Ponavadi sem jih jas tud iz trikotnika pa mislim da sem jih delala tudi iz kvadrata.Sem pa piškote delala tudi tako da sem iz kroga rezala trikotnike.Pride en krak daljši,da se večkrat zavije.Poskusi različne varjante.Ena bo že. ena mš

zupanja  

član od: 21.4.2006

sporočila: 134

21. jan 2007 21:13

hvala, bom probala to s krogi, ponavadi sem naredila kvadratek in dala na pol, ampak se je vedno kaj zakompliciralo in je bil na koncu tak trikotnik: .............. o ......... ooooooo ... ooooooooooooooo .ooooooooooooooooooooo eh, ena bo že ps: eh ni vredu trikotnik, še 1x Sporočilo je spremenil(a) zupanja dne 21. jan 2007 21:15:53

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti