Mnenja o receptih

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

tema odprta - 16. jan 2007 14:56 | ogledi: 2.927 | odgovori: 17

http://kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=9560

Nedvomno je omenjeni izdelek eden lepših.

Pa tudi dober more biti.

Lepo prosim, dajmo se držati teme in podajajmo mnenja o receptih, ali pa vprašajmo kaj pametnega. Mene resnično ne zanima, če bi komu ta torta teknila. To, da dobro zgleda, pa vidim tudi sam.

Prijazna avtorica bo prav gotovo odgovorila tudi na vprašanje, kako se naredi božična zvezda, dovolj pa je da to vpraša samo eden, ne pa, da se ponavljamo.

Zgolj retorično vprašanje, kaj mislite, kako bi zgledalo, če bi 2500 današnjih obiskovalcev pod recept pripisalo - ja to pa more biti res dobro, to bom pa ob prvi priliki spekel/spekla...ipd, itd.

lp

Vlado

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. jan 2007 15:02

Vlado, hvala za glas razuma. Vendelina jr.

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

17. jan 2007 7:49

Vlado avtorica recepta je val in prepričan sem,da ti bo dala prijazen odgovor,če se boš obrnil na njo z zasebnim sporočilom.Zavedati se moraš,da ko daš eno stvar na forum,obstaja možnost da je 2500 krat pohvaljena ali grajana,oziroma bo večkrat komentirana na podoben način.Veš to je namen forumov,saj je v knjigah in priročnikih domala vse zapisano,pa še nepotrebnih komentarjev ni.Forum ne bi preživel,če ne bi vsak pisoči prispeval vanj kanček svoje "duše".Tudi to,da debata zaide daleč od teme je čar ali pa prekletstvo forumov.Izražanja različnih mnenj na forumih,je dokaz,da je forum živa stvar,ne pa skripta ali priročnik. Vsak avtor dobrega in lepega peciva,ki se še potrudi sliko prilepit je ,mislim da, vesel pohvale,pa če tudi je večkrat izrečena. ati zlati Sporočilo je spremenil(a) ati zlati dne 17. jan 2007 07:51:38

ajetam  

član od: 28.6.2004

sporočila: 272

17. jan 2007 9:22

Se strinjam s tem, kar je napisal ati zlati. Sicer pa zakaj vseh 2500 današnjih obiskovalcev ne bi smelo napisati, da se jim izdelek zdi lep in da je verjetno okusen, ker je to nekdo že napisal? Če te to moti, pač preskočiš vse te pripombe in greš dalje.

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

17. jan 2007 9:27

Problem take količine komentarjev je v tem, da se v njih zgubiš, avtor pa med njimi mimogrede spregleda vprašanja ostalih, ki jih zanima nekaj v zvezi s postopkom izdelave. Pomen komentarjev pač ni v tem, da nekaj v zvezi z receptom sprašuješ avtorja po ZS, ampak da imajo posledično od odgovora tudi drugi nekaj. V nasprotnem primeru lahko avtor samo odgovarja na ZS...

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

17. jan 2007 9:44

Veselo čakam, da bo objavljeni vsaj tisoči komentar na nek recept in to od različnik avtorjev. Temu tisočemu obljubim nagrado. frina

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

17. jan 2007 10:34

Ne vem, jaz na komentarje gledam kot odziv na poslan recept. Kakršen koli je, pomeni, da ga je nekdo opazil. Saj, tudi mene včasij zmotijo nekateri komentarji, a to je odvečna prtljaga, ki jo je potrebno vzeti v zakup, če smo udeleženci foruma, kot je Kulslo. Včasih bi kdo rekel Kud koji, mili moji. Pravzaprav zanimivo, kako različni ljudje dojemamo eno te isto stvar. Nedavno smo pri nas v službi o zadevi, ki je zadevala našo firmo in je o tem pisal nek medij, dojemali tako različno (enim se je zdelo, da gre nam v plus, drugim, da gre za skrajno blatenje naše hiše....), da so ta naša različna mnenja o komentarjih pod recepti samo mala malica... Je pa res, da tudi sama pod recepti veliko manj pišem, kot sem včasih. Ne morem si pomagat, telepatska zveza z Vendi...Mamamia mamamia

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

17. jan 2007 10:57

Ups, sem ravno napisala komentar za Valin kolač in to v stilu, kakršen je pri Vladu nezaželjen. Preprosto nisem mogla mimo njene umetnine, zato mi boste upam oprostili moje nerazumno pisanje. Mamamia, jaz te pa kljub vajini telepatski zvezi pogrešam. Lep dan vsem skupaj

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

17. jan 2007 11:14

Gre za to, da se je po moje potrebno držati nekega minimalnega reda. Če piše pod receptom "mnenja o receptih", podajajte mnenja tisti ki ste (smo) recept preizkusili, ali pa vprašajmo kaj o pripravi. Vedno ko se odločim, da bi kakšen recept iz baze udejanil v praksi, si recept natisnem z vsemi komentarji, ki so več kot dobrodošli. Vendar pa petnajst strani v stilu "ja to pa dobro zgleda", "uf to bom pa poizkusil", da bom na šestnajsti strani zvedel, da je npr boljša soda od pecilnega, je pa malo "tu mač". lp

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

17. jan 2007 11:22

VLADO, za peko si je treba čas vzet, pri tem uživat, počasi recept brati in komentarje...meni se vedno vse sfiži, če hitim . No, me pa moti dodeljevanje negativnih ocen "kar tako mal na uč", ker se nekomu zdi, da to pa ne more bit dobro...preveril pa seveda ni . Nekateri to počnejo iz čistega dolgčasa, se mi zdi, ali pa iz zlobe Ognjič

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

17. jan 2007 11:33

Vlado, pa tiskaj brez komentarjev, saj je dana možnost. lp Anamarija P.S. A ja, vsaka pohvala ne glede kakšna je dobrodošla Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 17. jan 2007 11:34:28

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti