Zimske počitnice v zdravilišču

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

tema odprta - 12. jan 2007 10:20 | ogledi: 2.525 | odgovori: 16

Letos smo se v družini odločili, da bomo letošnje zimske počitnice preživeli v enem od slovenskih zdravilišč .Bili smo že termah Čatež, v Kopru -Žusterna, terme Podčetrtek -lani, terme Zreče. Letos omahujemo med termami Snovik in zdravilišče Rogaška -hotel Zagreb. Gledamo tudi na to, da ima en otrok do 12 let gratis. Imate mogoče kakšne izkušnje v teh dveh termah ali kakšne druge dobre predloge.

Hvala lepa na odgovorih, STANEJ

STANEJ

tanjatominec  

član od: 8.10.2001

sporočila: 149

12. jan 2007 10:48

Priporočam tudi Moravske toplice tanja tominec

vesn@  

član od: 27.3.2006

sporočila: 59

12. jan 2007 11:05

lp stanej ne vem kaj te zanima ati lahko pomagam sem iz rogaske in lahk dobis informacije kar se tice postrezbe je cudovita ce obozujete sprehode je tud dovolj poti no da ne pozabim ptivat gostiln tud ena je posebaj dobra no nevem kiaj te zanima ne govorim ti zato ,ker sem domacin ampak turistom je vsec posebaj tujcom tako ce se bote odlocli me lahk kar vprasas no lp pa lep dopust pa kamor bote sli

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

12. jan 2007 12:16

Stanej.. če so v družini otroci,jaz ne bi šla u terme Snovik,poleti še ko je zunaj tobogan,pozimi me pa ne pritegne,saj je otrokom tam dolgčas.Hvalijo pa ,da je voda tam zelo topla...sredi decembra smo bili u termah Čatež in to je res nekaj za otroke.U termah Rogaška pa še nisem bila,predhodnica Vesn@ je tam doma. Tudi jaz ti priporočam Moravske toplice. kuharca37

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

12. jan 2007 12:30

Stanej tako kot kuharica in tanja ti tudi jaz priporočam Moravske toplice.Z možem sma bila v apartmajskem naselju Slovenska vas,so zelo lepi apartmaji.Bazeni so blizu,ravno prav za mali sprehod.Prehranjujete se lahko v bližnji restavraciji v njej je tudi bazen,lahko pa seveda kuhate tudi sami.Terme 3000 pa je tudi blizu,in je vreden obiska.Saj imaš bazene v dveh nadstropjih,lahko se kopaš in gledaš zraven TV,seveda so poleg tudi restavracije kjer lahko nekaj tudi poješ,je tudi zunanji bazen,ne manjka tudi toboganov,obstaja pa tudi bazen z nafto. Lepe počitnice vam želim za kar koli se boste odločili. mamazeljka

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

12. jan 2007 12:34

Vem , da so Moravske toplice res super, doma sem iz Prekmurja , hvala tanja in kuharca 37. Vesna zanima me bolj zaradi bazenov- terme Lotus. V službi me sodelavke, katere so že bile, preprečujejo za terme Snovik. Najboljše je v Čatežu ampak tam smo skoraj vsako leto . Hvala vsem še enkrat. STANEJ STANEJ

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

12. jan 2007 12:36

Če ne bi vedela, da si iz Prekmurja, bi ti tudi jaz priporočila Terme 3000. Letos smo prav lepo silvestrovali v Prekmurju pri Sabotinovih. Lani smo bili v Dolenjskih toplicah, v privat apartmaju, tudi v redu. Okolica je lepa za sprehode, pa eko-zeliščarsko kmetijo Plavica si greš recimo lahko pogledat in še kaj bi se našlo. Lp Dolores

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

12. jan 2007 12:40

Aja, vodnih atrakcij pa nimajo kaj dosti. V Balnea centru, kjer so bazeni, lahko obiščeš tudi savne in razne lepotne tretmaje, baje po zelo ugodni ceni. Lp Dolores

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

12. jan 2007 13:13

Kaj pa Žusterna? Tam je super, imajo vodni park, za otroke je poskrbleno... Kar se pa tiče Snovika sama še nisem bila, vendar je bil naš delavec 2x že tam na dopustu in je zelo pohvalil apartmaje. JORDI

HSIMONA  

član od: 22.10.2003

sporočila: 64

12. jan 2007 14:29

Priporočam bazen v Bernardinu, Portorož. Vsega po malem za vse je dovolj. Bazeni za plavanje, sprostitev pa tudi tobogani za otroke. lp, Simona Sporočilo je spremenil(a) HSIMONA dne 12. jan 2007 14:29:42

vesn@  

član od: 27.3.2006

sporočila: 59

12. jan 2007 16:27

stanej no ce ti oovem bazeni so ampak tak ni toboganov je pa podcetrtek blizu tam pa je vec bazenov so pa blizu tud tuheljske krapinske toplice tako da ce zelis uzivat in mal pohajkovat ti priporocam rogasko pa tud do catezkih ni dalec torej tvoja odlocitev kamor koli bos sla bo lepo lp vesna vesna kovačič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti