Zimske počitnice v zdravilišču

BEZMAR  

član od: 21.11.2006

sporočila: 62

12. jan 2007 18:07

Mene pa zanimajo bazeni Bernardin, Portorož. Kje bi bilo najboljše bivat-v katerem hotelu? Drugače je gremo vedno v Čatež ali Olimje. Tam je lepo. Savna v oljmju pa je še sploh super. Rogaške ne poznam. Za konec meseca razmišljamo za bernardin pa me malo zanima.... L.p. BEZMAR

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

12. jan 2007 19:00

Hoteli Bernardin so sicer čisto O.K., ampak niso zdravilišče. Blanchy

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

12. jan 2007 20:20

Kaj pa u Bohinj, če bo takrat sneg, bo sploh super. http://www.vodni-park-bohinj.si/si/bazeni.php V Snovik grem jaz ponavadi samo za en dan, ker ni daleč. V Olimju sem bila že večkrat in je res fajn in savne so zakon, mogoče pa je kaj ceneje u Zrečah, kjer sta bila naše dva jeseni in se jima je dopadlo. www.terme-zrece.si/+zre%C4%8De&hl=" target="_blank">http://64.233.183.104/search?q=cache:Anb3wlccZZwJ:w Sama razmišljam, da za svoj r.d. povabim svojega u toplice ( še ne vem katere ), na eno kopel za dva. Baje je to super stvar, ne morem pa se odločiti kam. Ali je kdo že preizkusil? Pa hvla za odgovore. Sporočilo je spremenil(a) katti dne 12. jan 2007 20:24:09

marmeladka  

član od: 15.1.2005

sporočila: 258

12. jan 2007 21:17

Pred leti smo bili z otroci v Dolenjskih toplicah.Ker je bilo veliko snega smo kombinirali smucanje z kopanjem v Balnea centru.Bilo je nepozabno. marmeladka

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

12. jan 2007 22:03

Smo bili v Snoviku pa mi ni blo ušeč.Okolica samo za sprehode v naravi,sonce se hitro skrije.Velika gužva pa drago.Šli smo na začetku samo na kopanje da vidimo kako zgleda.To je bilo tudi zadnjič.Mogoče bomo odšli pogledat še enkrat,ker takrat še ni bilo vse dokončano.Če gremo gremo v Čatež,kjer smo se navadili na njihove tobogane,primerne tudi zame. ena mš

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

13. jan 2007 9:53

Ja Katti mi gremo konec meseca u Bohinj,smo preko Tuša vzeli apartma...in če bo sneg bomo smučali na Voglu,zvečer pa malo u vodni park-bazeni....če pa snega ne bo pa malo pohajanja ter bazen...aja pa baje smučajo na Kobli...bomo videli. kuharca37

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti