Štajersko srečanje

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

3. feb 2007 22:41

Ej, Loni. Ni mi jasno, da Gašper tega ni pogruntal. Moj pravi, da smo ja vse ženske kače.. Tina

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

4. feb 2007 7:05

Pa ste se res nekam hudo na Gašperja spravle. Je pač povedal svoje mnenje, ko je prečital oceno. Sicer, bote še vidle ko se bo razpisu. Jaz sem vas tudi samo čital kakšno leto in pol, pa se mi je kasneje števec pri sporočilih malo navil. Ej Gašper, kdaj imaš čas, te povabim na eno pijačko. Se dobiva v tej gostilni, da jo boš lahko ocenil. Jaz komaj čakam zopet priložnost, da se zapeljem proti Celju in padem v njihove porcije. Res imajo odlično hrano. Najbol se mi je pa nekaj pri njih dopadlo. Mogoče ne boš verjel, vljudni so, kar pa ne doživiš v vsaki slovenski ali pa svetovno znani oštariji. Matjaž

izid  

član od: 31.8.2004

sporočila: 261

4. feb 2007 18:07

Gašper! Pogledj malo števec tvojih sporočil. Pri treh sporočilih imaš enako število (20). Mislim, da se je ustavil kar pri 20.

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

4. feb 2007 18:17

Meni je bilo tudi všeč, da so bili vljudni. Natakarja "ni bilo nikjer", ko pa si kaj potreboval, je bil vedno na uslugo, prisoten vsepovsod, a le po potrebi. Ne pa tako, kot je marsikje pri nas, da ti natakar-ica vseskozi "teži" kakšna je hrana, a je vse v redu ..., ti pa bi rad imel mir pri jedi ali kramljanju. Drugače pa sem takšna, da takoj "zatežim", če kaj ni v redu, predvsem pri hrani. Smo že vračali naročeno, ker nismo dobili, kot smo naročili. Gašper, ti povem da smo pred leti v enem izmed boljših hotelov v Bruslju zavrnili njihov "dunajski zrezek" - otroka sta namesto dunajca dobila kupček tatarskega bifta na opečenem toastu. Potem sta jedla samo krompirček.... Sicer pa, ko potujem, se skušam prehranjevati v gostilnah, ki nudijo čimveč "njihove " hrane, ki je pač značilna za tisto državo ali okoliš. Sva se pa z možem v petek vračala s Ptuja v Ljubljano in naredila "malo večji ovinek", da sva prišla do dobrega kosila. Možiček je rekel, da se je splačalo! Ja, res sem se vrnila na kraj našega srečanja, pa ne zadnjič.. LP kača Sporočilo je spremenil(a) kača dne 04. feb 2007 18:21:29

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. feb 2007 20:13

 Mojih nekaj komadov še čaka. Loni Makaroni

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

14. feb 2007 20:19

Če ne bi videli, ne bi verjeli!

LP

cervus

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

14. feb 2007 20:21

Ati zlati, pa da so tako hitro prisle So pa super Jerneja USA

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

14. feb 2007 20:24

 

Ati Zlati, bolje pozno kot nikoli!

Sem mislila, da si silikal na tist predpotopni aparat in da bodo slike samo tako, v albumu ........

Se slabo spoznam na tehniko veš, ...... da tudi tu sem šibka

Veronika

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

14. feb 2007 20:38

Verovnika ves, saj jaz imam zaenkrat tudi samo fotoaparat na film (je pac predober, da bi ga ze zamenjala), potem pa slike razvijem in dam se na CD in tako lahko posljem tudi po e-mailu. Ta moderna tehnika je res super, samo vcasih traja malo dlje, da poslikas vseh 24 slik Jerneja USA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti