Štajersko srečanje

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. feb 2007 11:05

gašper, tako se pa ne dela. Kakšno joh in sploh oceno pa ti pričakuješ. Sem čisto običajna ljubiteljska kuharica, ki ni šla v Tremerje ocenjevati natakarjev in kvalitete hrane, ampak sem šla tja uživat. Je pa bila naša ribja plošča za 5tko, če že vprašaš. pa šopska solata tudi, kar vprašaj kačo. Bi te kam poslala, pa sem bila preveč lepo vzgojena za kaj takega. Takih šib božjih kot si ti prav nič ne potrebujemo. Loni Makaroni

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

1. feb 2007 12:09

Da se še jaz oglasim, čeprav zadnjič nisem bila tam.( Kot sem že rekla, sem bila na postu - pa ne enodnevnem, ampak tedenskem očiščevalnem.. Mij e prav pasalo..) No, gostilno pa jaz poznam, ker se velikokrat ustavimo.. In če se velikokrat ustavimo, pomeni, da je hrana odlična, postrežba super, cene primerne.. Tko da, Gašper, ne kar na pamet nekaj... Tina

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. feb 2007 13:23

Gašper, malce si mimo usekal. Nam sploh ni bilo pomembno kje smo, in tudi se nismo srečali, da bi ocenjeval lokal, ampak nam je bilo pomembno, da smo skupaj in se družimo. Streha nad glavo bi lahko bila kjerkoli, tokrat so organizatorice izbrale omenjeno gostilno. Plačali smo polno ceno, vsak zase, hrana pa je bila zelo dobra, ne glede na širino ponudbe in tvoje pomisleke v vezi s tem. Torej: nismo ocenjevali hrane in lokala, saj Kulslo temu tudi ni namenjena oziroma naša srečanja nimajo tega cilja. Nismo neko omizje za ocenjevanje, kot ga ima Tomaž Sršen v Nedelu ali ata Ilovar v Mladini. Zmoreš ti razumeti, da se mi družimo zgolj zato, ker smo pač radi skupaj, in nam je hrana pri tem najmanj pomembna stvar, kaj šele ocenjevanje lokala? Jej, jej, daj si malo bolje preberi prejšnje poste, preden gukneš kako tako grintavo...Mamamia mamamia

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

1. feb 2007 13:28

Ja, dobro smo jedli in lepooooooo smo se imeli. Komaj čakam, da se spet zberemo............. Lepo vas pozdravlja zvitorepka

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

1. feb 2007 15:44

Oh, iz filmcak se prav lepo vidi, da ste se imeli dobro in to, da so vam dali "privat sobo" je bilo sploh super. Za hrano ne vem, ker seveda tudi mene ni bilo zraven, verjamem pa, da ste tudi dobro jedli in pili. Jerneja USA

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

1. feb 2007 16:27

Jaz na srečanju nisem bila, sem pa bila že prej večkrat v tem gostišču. Zasluži si vse pohvale., Poznam veliko ljudi, ki so tudi bili tam in še nikdar se ni nihče pritoževal. Sicer se pa že iz slik vidi, da je tam vse tako kot mora biti. Zato se pridružujem pozitivnim komentarjem zgoraj. LP! fakin712

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

1. feb 2007 21:48

Jaz se podpišem pod mnenji Loni in Mamamie. Gašper, res si vsekal mimo, zakaj pa se nam nisi pridružil? Ti pa lahko povem, da tako dobre ribje plošče ne ješ povsod, niti na slovenski obali. Pa mi lahko verjameš, da sem velik gurman, kar se hrane tiče! (saj se mi to pozna) .Sem "obdelala" veliko evropskih in ameriških restavracij in si upam to trditi! Ti pa lahko povem še to, da mi je mož, ko si je ogledalk kam grem, svetoval, da pri njih kar prenočim, če bi me premamila hrana in pijača, da se ne bi mogla vrniti v Ljubljano. Ti to kaj pove? kača

Gašper  

član od: 23.11.2001

sporočila: 29

2. feb 2007 14:22

Joj, joj, nehajte prosim, to je pa že skoraj lavni linč. Pokorno javljam, da nisem mislil nič hudega, le tako se mi je zadelo ob prebianju ocene in svoje pomeilske vrgel na svetlo. To pa po mojem še ni greh, ne? Pravite, da sem dreznil v osir, usekal mimo, ... Sedaj sem še bolj v dvomih, kaj pa če velja tista: če mački na rep stopiš ... Sploh ni bil moj namen raztgati korgakoli, še najmanj gostilne, ki je ne poznam. Žal imam, kot sem že omenil, z gostilnami, ali restavracijami - če hočete, ki nudijo vse od morskih dobrot, pic, zrezkov, divjačine, vegi-hrane slabe izkušnje. Vsekakor pa dopuščam možnost, da obstaja kaka (svetla) izjema, in morda sem ravnkar zvedel zanjo. Obljubim, da jo obiščem ob prvi priliki in vam poročam kako je bilo. Kača, če si videl toliko ameriških in evropskih restavracij, pa le povej, koliko me njimi je "svaštarnic" (žal ne najdem boljšega izraza). V Ameriki še nisem bil, Evropo pa sem prepotoval in še vedno redno hodim po njej od Atlatntika do Kapatov, in vem, da takih restavracij ni. LP T. Gašper

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

2. feb 2007 14:54

Gašper za sprostitev (od dreganja v osir) ti priporočam savno in jacuzzi, ki ga imajo v zgornjem nadstropju... In kje lahko jaz najdem dokaz, da ste tam sploh bile? Kak link do slikic? Al ste pozabli aparat vzet s seboj?...hmmmmm LP juhica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti