Štajersko srečanje

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

30. jan 2007 18:07

No, packa, z besedo na dan Blanchy

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

30. jan 2007 18:08

Sva pa usklajeni, škarpina Blanchy

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

30. jan 2007 18:11

packa, ce bos to tvojo idejo povedala, prav, drugace pa te res ne bomo prosile do onemoglosti Jerneja USA

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

30. jan 2007 18:13

kr korajžno povej, kam naj pridemo...avto že laufa Ognjič

Gašper  

član od: 23.11.2001

sporočila: 29

1. feb 2007 8:39

Pozdravljeni, prebral sem oceno lokala v katerem ste se srečali. Ob tako brezpogojni pohvali se ne morem znebiti vtisa, da gre preprosto za reklamo. Verjamem, da so se zaradi vas dodatno potrduili in vam po vesej verjetnosti dali tudi kak popust. Saj to ni nič narobe, le težko si predstavljam, da je lahko vse tako oh in sploh. Priznam, da nisem še bil pri njih, bom se pa zagotovo oglasil ob prvi priliki. Dvomim namreč, da je kuhinja s tako širokim asortimanom tako dobra. Po opisu je usmeritev nekoliko zmedena: ribe, pize, klobase, šinclji,... No ja, no. Od vas bi pričakoval nekoliko bolj strokovno oz. poglobljeno oceno. LP T. Gašper

romanad  

član od: 18.1.2006

sporočila: 340

1. feb 2007 8:46

Gašper tja nismo šli ocenjevat ampak se zabavat. Bilo bi nam lepo neglede na ambient, ki je bil krasen.Tudi hrana je bila dobra ostalo je pa tako odvisno od ljudi. Lep dan! Romanad

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

1. feb 2007 9:03

Pa tudi o nobenih popustih se nismo pogovarjali, ker nismo imeli vnaprej dogovorjeno, kaj bomo jedli, ampak smo se sproti in vsak posebej zmišljevali...nismo imeli naročen en kotel goveje in en kotel gobove juhe ter vsega, kar temu sledi. Ognjič

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

1. feb 2007 10:38

gašper, si imel možnost priti in videti ter doživeti. Zakaj si se vpičil ravno v oceno tega lokala, kakšnih drugih pa ne????? Nam odrekaš pravico in sposobnost presoje? In - nikjer ne piše, da moramo imeti enak okus kot ti. In - ne, nismo imeli nobenega popusta, zakaj bi ga pa imeli???? Bilo nas je 30, naročili smo vsaj 20 različnih jedi, bili prijazno postreženi, hrana nam je bila všeč, kaj bi še radi???? Imeli smo velik prostor samo zase, nihče nas ni motil,.....en natakar je boil ves popoldan in zvečer samo nam na voljo. In imeli smo lastno pecivo, pa tudi malo lastne pijače. Le zakaj bi pa imeli dobro hrano in postrežbo le specializirani lokali???? Če bi hoteli iskati dlako v jajcu bi jo pa lahko našli tu in povsod, kajne?????? rimljanka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

1. feb 2007 10:46

Se pridružujem mnenju Romanad, Ognjiča in Rimljanke. Verjetno bo sem priromala še kakšna potrditev zgornjih opisov, hehe. Nam je bilo zelo fajn! LP cervus

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

1. feb 2007 10:52

Gašper, dregnil si v osir. Sicer pa mislim, da si provokator in bi hotel da se sliši samo še več hvale za omenjeno gostilno. Mi je prav žal, da ne morem še kere reč (me ni blo na kraju zločina ). Lp Dolores

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti