Pokrovka wonder cooker

marymary  

član od: 2.3.2006

sporočila: 30

9. jul 2009 9:22

Če kdo svoje pokrovke Wonder Cooker (original!) ne uporablja, jo z veseljem odkupim. Lp, Marymary marymary

larisa1  

član od: 16.12.2003

sporočila: 167

9. jul 2009 12:09

Tudi jaz imam približno 15 let to pokrovko. Tudi meni se je zdela zelo draga in ne vredna tega denarja. Vendar jo uporabljam vsak dan kot navadno pokrovko, obvezno pa jo po navodilih uporabljam za cvrenje zrezkov. Za ponvo potrebujem 5 žlic hladnega olja, na hladno olje položim klasično spanirane zrezke in pokrijem s pokrovko ter vklopim na maksimum plin. Treba pa je kontrolirati plin, ker se lahko hitro zažge. Zrezki so odlični in ne mastni. Ko so na eni stran pečeni - ocvrti, jih obrnem na drugo stran. Za tak način cvrenja pridejo v upoštev zrezki, ki so maksimalno s paniranjem vred debeli 1 cm. Uporabljam pa jo tudi za pice na hitro, za palačinke, zlasti takrat, kadar jih potem zapečem s smetano, ker jih ne obračam. Tudi ocvrt krompirček se da pripraviti, prav tako, da začneš cvreti v hladnem olju. Za to pa seveda rabiš več olja. larisa1

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

26. jul 2009 19:38

Mogoče kdo ve če je kje še možno kupiti to pokrovko, eno že imam cca 15 let pa bi rabila še eno. PROSIM? Hobotka

branka171

sporočila: 218

26. jul 2009 23:28

Strgala se mi je guma v pokrovki (dihtunga no -je prepozna ura da bi študirala kako se prav reče ) Mogoče kdo ve, če se da samo to kje dobit ?? Hvala branka171

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

27. jul 2009 15:23

Tudi pri nas se je strgala ta guma. Je pa res, da jo pri nas uporabljamo samo za običajno pokrivanje posod in nisem imela pojma, da je primerna za kakšno posebno uporabo . Se sploh ne spomnim kdaj smo jo nabavili in je veliko let ležala nekje pozabljena . zvezdica55

vunp  

član od: 20.4.2020

sporočila: 4

20. apr 2020 18:24

doma sem med pospravljanjem po dolgem casu nasel tole pokrovko wonder cooker  vendar se je

knjigica z recepti nekje zalozila...

 

lepo bi prosil ce jo ima kdo da bi mi jo poslikal, najbolj bi  rabil recept za pico.

 

hvala

vunp

vunp  

član od: 20.4.2020

sporočila: 4

20. apr 2020 18:39

doma sem med pospravljanjem po dolgem casu nasel tole pokrovko wonder cooker  vendar se je

knjigica z recepti nekje zalozila...

 

lepo bi prosil ce jo ima kdo da bi mi jo poslikal, najbolj bi  rabil recept za pico.

 

hvala

vunp

vunp  

član od: 20.4.2020

sporočila: 4

20. apr 2020 19:15

doma sem med pospravljanjem po dolgem casu nasel tole pokrovko wonder cooker  vendar se je

knjigica z recepti nekje zalozila...

 

lepo bi prosil ce jo ima kdo da bi mi jo poslikal, najbolj bi  rabil recept za pico.

 

hvala

vunp

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti