Celiakija?

snorci  

član od: 2.8.2002

sporočila: 66

tema odprta - 10. jan 2007 18:03 | ogledi: 2.474 | odgovori: 5

Na vecerni prigrizek vabim prijateljico ki ima celiakijo. Razmisljala sem o mesnem foudiju in raznih oamkicah. In glede omakic nisem prepricana... Zanima me ce so jogurt, kisla smetana , gorčica, ketchup, skuta, feta ok sestavine zanjo. Za ketchup sumim da ne, ker so notri gotovo kaksni zgoscevalci ki vsebujejo gluten. Mi lahko katera pomaga?

Hvala!

snorci

Otilija  

član od: 30.11.2003

sporočila: 83

10. jan 2007 19:18

Prijateljičina hči ima celiakijo, hkrati pa ji tudi mlečni izdeki povzročajo težave. Kadar kuham tudi za njih uporabljam raje sojino mleko, smetane, masla, jogortov, predvsem pa pšenične moke se izogibam. Sicer pa se vedno posvetujem z njo kaj bomo jedli, kakšen dodatek za hčero pa včasih tudi prinese s seboj. Da ne boš v dilemi, ti predlagam, da sestaviš jedilnik , potem pa jo poprasiš za mnenje. Otilija

mojka  

član od: 4.6.2005

sporočila: 95

10. jan 2007 21:15

Sestavine, ki si jih naštela so načeloma OK. Ketchup mi uporabljamo Felix ali pa Eta, prav tako gorčico. Od zgoščevalcev je krompirjev ali koruzni škrob v redu, pšenični pa ne. Sicer pa beremo vse deklaracije in uporabljamo čimbolj kvalitetna živila (s čim manj E-ji, barvili, konzervansi,...). lp, mojka

mmbrlan  

član od: 17.4.2005

sporočila: 109

10. jan 2007 21:20

Ketchup Mercator znamke je bil testiran pri društvu Celiakija in je v Informatorju Sept.2004 smatran za ustreznega; torej je primeren za celiakaše. Lp Marta mmbrlan

PISTACIJA  

član od: 7.1.2007

sporočila: 105

11. jan 2007 7:33

A bosta sami dve ali vas bo več? Kako dobro poznaš njene prehranjevalne navade? Ima že dolgo celiakijo ali je bolj nova bolnica ? Je zelo previdna pri vsaki hrani ali je važno le, da ne je navadnega kruha, testenin in zadev, ki so očitno pšenične? Ker je tako: nekateri ne komplicirajo, nekateri pa tudi solate ne jejo iz iste sklede, če nekdo zraven grize kruh ali je testenine. Napiši kaj več, pa ti bomo lažje svetovali. PISTACIJA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti