Črtne kode čajev 1001 cvet

nevica  

član od: 3.10.2005

sporočila: 45

tema odprta - 9. jan 2007 7:47 | ogledi: 5.420 | odgovori: 48

Če imate kakšno odveč,ali,pa jih ne rabite,se priporočam zanje?

Vnaprej iskrena hvala!

lp

nevica

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

9. jan 2007 9:01

zakaj pa jih potrebuješ in koliko klavdijaF

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. jan 2007 11:05

Sem jih eno leto zbirala kot nora (ali pa niti ne, ker čaja spijemo pri nas na hektolitre) in so mi na koncu poslali sporočilce, da jim je skodelic zmanjkalo. Loni Makaroni

smrketa  

član od: 21.3.2005

sporočila: 261

9. jan 2007 11:10

Jaz bom pa raje samo nagradno kartico za počitnice na Tajskem poslala ... :) smrketa

nevica  

član od: 3.10.2005

sporočila: 45

9. jan 2007 11:46

ligojna, hvala za link! Sama teh kod nisem še pošiljala,bi pa rada škatlo za čaj,če mi bo seveda uspelo zbrati dovolj kod.Če imate kakšno odveč ali jih ne nameravate zbirati se priporočam.Nekaj jih imam,še kakšen čaj bom tudi kupila v tem času,če pa vam kakšna ostaja in ste jo pripravljene poslati se vam vnaprej zahvaljujem. Lp nevica

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

9. jan 2007 12:31

Pri nas tudi veliko čajev spijemo, tudi hranim črtne kode. Naj vam povem, da sem jih letošnjo zimo zbrala toliko, da sem jih poslala in dobila dve odejici in leseno škatlo za čaj. Odejici sem podarila nečakovima otročkoma za božička - v veliko zadovoljstvo vseh štirih, škatlo za čaj pa sestri. Odejice so mehke, iz flisa, zložene v vrečko iz enakega materiala, na zadrgo. Lahko jo potem uporabljaš za blazino, ali pa se z odejo pokriješ. Otroka jo dasta na tla in se na njej igrata. Škatla pa ni nič posebnega, iz temno rjavega lesa, ni svetleča, predeljena na kakih 6 predalčkov za hranjenje čajnih vrečk, približna velikost 25x15x6 cm. Skodelice sem nabrala že v preteklih letih, stare, oranžne, so odlične kakovosti (uporabljamo za čaj in belo kavo), nove, bele so pa sicer lepše, vendar izredno krhke, hitro počijo ali se odlomi ročka, tako da sem lani že po pošti dobila dve počeni. Seveda so jih brez problema zamenjali, ampak vseeno škoda, da so opustili prejšnje oranžne. Lep pozdrav Dušanka

npahor4  

član od: 16.1.2009

sporočila: 86

12. nov 2009 14:45

Punce, če ima katera kakšno črtno kodo čajev 101 cvet... se priporočam... Hvala npahor4

npahor4  

član od: 16.1.2009

sporočila: 86

12. nov 2009 16:10

Se oproščam, vendar so vse teme že zastarele... Le kdo bi videl moje sporočilo v temi iz leta 2007? ...Konec koncev gre za novo sezono zbiranja 2009/10... (bom naslednjič pazila...) npahor4

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

12. nov 2009 17:45

npahor4 je napisal/a:
Se oproščam, vendar so vse teme že zastarele... Le kdo bi videl moje sporočilo v temi iz leta 2007? ...Konec koncev gre za novo sezono zbiranja 2009/10... (bom naslednjič pazila...) npahor4

Tema nikoli ne zastari, saj jo na novo obudimo. Se pač vedno pogleda samo zadnjo stran objav, pa imamo sveže informacije. Je res povsem nepotrebno in pravzaprav zelo moteče, da so po 3, celo 4 teme z enako vsebino aktivne v roku tedna dni ali še manj. In to zato, ker marsikdo, ki temo odpre, sploh ne preveri, če je enaka že odprta.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

petruskahruska  

član od: 27.11.2007

sporočila: 51

12. nov 2009 18:34

No, pa je zima spet tu...in čajčki 1001 cvet...se bomo spet greli... Pri nas že veselo zbiramo kode, da bomo zbrali za nahrbtnik ali lep prtek... (predlani nam je uspelo narediti celo kolekcijo skodelic)...Če katera od članic foruma kod ne zbira in jih odstopi, bomo neskončno veseli!!! Hvala, hvala.! Obilo lepih jesensko/ zimskih dni vam želim in naj vam bo toplo! :) Petra petruskahruska

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti