Črtne kode čajev 1001 cvet

5ras  

član od: 11.3.2008

sporočila: 1

10. jan 2010 22:17

živjo! tudi sama sem poslala kode za nahrbtnik že kakšen mesec nazaj. pa še ni bilo nobenega odgovora, upam da niso pozabili name :) 5ras

Taja_  

član od: 9.8.2006

sporočila: 6

20. jan 2010 16:38

Ce imate kaksno kodo odvec, se lepo priporocam. V zameno nudim Mercatorjeve nalepke in kupone za smucanje. Taja_

tara31  

član od: 10.6.2008

sporočila: 30

21. jan 2010 21:08

Jaz sem pa zbrala že za tri skodelice in jih tudi dobila. lepe so pa krasno žličko imajo zraven :) Tudi jaz bi rada še kak izdelek in se tudi priporočam za kode. V zameno pa povejte kaj bi potrebovali. Lep dan tara31

neznan uporabnik

22. jan 2010 14:33

meni pa šalce še niso poslali, pa sem že pred mesecem poslala kupon... Lep pozdrav, Rebeca

neznan uporabnik

22. jan 2010 14:33

drugače pa imam 1 kodo in jo zamenjam za 2 znamki ali pa za KŽ 08 nalepke Lep pozdrav, Rebeca

karmy20  

član od: 2.8.2005

sporočila: 73

3. feb 2010 9:51

Če ima katera še kaj odveč ena kodic se priporočam. karmy20

1katka1  

član od: 28.12.2009

sporočila: 57

3. feb 2010 11:04

pozdravljene,... Tudi jaz sem poslala kode že 23.novembra in še nobenega odgovora pa bo kmalu 2 meseca,... Kar pa sem prebrala tukaj, sem se odločila da malo pokličem,...in se pozanimam kaj je z mojim grelnikom vode, kmalu bo konec zime pa sem še vedno brez!!! res bo treba malo pojamrat, letos nimam sreče, saj sem poslala tudi kode od rame in nisem dobila knjižice (jih nisem poslala priporočeno) te od 1001 cvet pa! ko se kaj razvije in kar bodo rekli bom sporočila! 1katka1

koprivca  

član od: 9.6.2006

sporočila: 15

3. feb 2010 13:18

Drage punce, zdi se mi, da vse tare isti problem- obljubljenih stvari ni in ni. Lansko leto je moja sestra zbirala kode kot nora, da še to zimo pijemo čaje, ki imajo na dnu izrezano kodo in je škatlica na tem mestu prelepljena s koščkom papirja. Mislim, da je poslala kupone za 12 skodelic, pa nikakor ni dobila ne odgovora, ne skodelic. Po pregovarjanju se je le odločila in jim pisala e-mail, da se ji ne zdi pravično, da obljubljajo nekaj, česar ne izpolnejo. V roku enega tedna je dobila odgovor, da je zmanjkalo vseh skodelic in da čakajo na novo pošiljko. Čez nekaj dni je dobila vse skodelice, ki so čudovite, kvalitetne.. Take, kot morajo biti. S tem hočem povedati, da "kdor jezika špara, kruha strada" oziroma- če ne damo vedeti, da nam ni vseeno, nas lahko okrog prsta vrti vsak, ki ima minuto časa. Verjamem, da vam ne bo vzelo veliko časa, da jim pošljete e-mail, zato le pogumno. P.S.: Sestra se je letos znašla še v eni neprijetni situaciji glede študentskih bonov, ko so jo v prodajalni le-teh "pozabili" obvestiti, da mora izpolniti obrazec. Ker so ji to sporočili prepozno, so ji propadli študentski boni, izgubila je dobrih 16€ (saj ne, da je to veliko denarja, se ti pa zdi neumno), navsezadnje pa je zaposlena tam odreagirala tako, kot da je sestra vsega sama kriva. Ker se ji je zdelo neumno, je napisala dolgo pritožbo in po približno treh tednih jo je poklicala direktorica, se ji opravičila in prosila, naj se oglasi v prodajalni, da ji vrnejo denar. Če bi ostala tiho in požrla ponos, niti nihče ne bi vedel, kaj se je zgodilo. Seveda ni niti v sanjah pričakovala, da se lahko kaj takega zgodi, pa vendarle a tak način vidiš, da le ni vsem vseeno. Pa lep dan!! koprivca

mala miska  

član od: 6.7.2009

sporočila: 39

3. feb 2010 13:57

Se popolnoma strinjam koprivca. A je že kdo kaj dobo od Žita? mala miska

jermat  

član od: 31.3.2008

sporočila: 39

3. feb 2010 17:12

Jaz sem poslala kode za grelnik vode v začetku decembra in ga dobila po dveh tednih. Sem imela kar srečo. jermat

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti