Odnosi na kulinariki

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

9. jan 2007 13:32

Sedaj sem pa tukaj se jaz. Meni je pa pri vsej tej kulinariki ravno to vsec, da vem s kom imam "opravka", ker se nisem hodila na noben cvek, kjer se 100 na uro ljudje skrivajo za nicki in potem take stresajo, samo da je fejst. Vsec mi je, da imajo clani vsake toliko vecje ali manjse srecanje, pa da se v zivo nacvekajo!!! Ste me cist zasvojile, pa se te urniki niso nic prevec usklajeni z mojim . Komaj cakam, da poleti pridem v Ljubljano in upam, da boste spet organizirali en cvek v zivo, pa da se vidimo. Lepo se naprej!!! Jerneja USA

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

9. jan 2007 14:11

Eno neumestno, prav "firbčno" vprašanje: Jade, a si ŠE ali SPET z nami? jasna

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

9. jan 2007 17:00

Jaz pa moram priznat, da kakšno stvar pogledam v službi, kjer sem neprijavljena in kot neprijavljen lahko le gledaš in bereš. Samo od doma sem prijavljena. Saj vem da bi bila lahko tudi v službi, ampak raje ne. Sedaj sem pa doma in lahko malce pokukam na kulinariko. Mi je všeč, ker sem v službi zgolj med papirji in mi takele zemeljske teme kar prav pridejo. Tisto s firbčnostjo je pa tako, da je nam puncam v že zibko položena. Ja kam bi pa prišli, če ne bi bilo vsaj malo radovednosti v nas, nobenih novotarij, vse samo preizkušene stvari. Se pa strinjam, da sila v nobeni stvari ni OK mamka

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

9. jan 2007 17:33

Jasna, Jade se danes že od pol štirih zjutraj ni javila, verjetno se nekaj dogaja. Če je še doma se bo verjetno zvečer kaj javila. LP! fakin712

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

9. jan 2007 17:41

Moje mnenje je, da so ljudje takšni in drugačni. Vsak ima svoj način in potrebe. Meni je kulinarika zelo všeč, saj lahko veliko novega izvem ali pa po drobtinicah pomagam.Lep pozdrav vsem! ena mš

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

9. jan 2007 18:33

Hvala, fakin712, sem jo slučajno našla na "norem decembru". Ja, zdaj ima verjetno že tri jasna

RONIKA  

član od: 24.12.2006

sporočila: 14

10. jan 2007 1:34

Punce lep pozdrav vsem, moram priznat da me veselijo vaši pozitivni odgovori, ko boste imeli srečanje se vam pridružim! Imejmo se radi! RONIKA

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

11. jan 2007 19:04

Malce sem preletela mnenja, pa bi rekla po domače "sto ludi sto čudi". Nekateri pač malce več vprašajo, drugi spet manj. Načeloma ne želim nekako preveč direktno spraševati, morda raje v šali kakšno zadevo. Bolj se držim tega, da mi je popolnoma vseeno, če ima nekdo klavir na steni..... Priznam pa, da je včasih tako, da pogledam slikice z vaših druženj, ker so spodaj napisana imena in potem vidim, vsaj malo, kdo je kdo. Seveda, najbolj sem si zapomnila gospode..... he he Pa brez zamere, sem bolj veseljak, pa vse na hec obrnem....tak lažje vozim .... titta

paulinne  

član od: 15.9.2009

sporočila: 78

18. jan 2013 17:28

Bom kar v tej temi nadaljevala. Je bolj ustrezna odhttp://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=2513

 

V masričem se strinjam s prednohnicami. In ob tem bi dodala samo sledeče, ker se še spomnim kako "nerodna" sem bila pred X leti, ko sem pričela forumašiti na spletu. In naj priznam , da še vedno vsega ne znam. Vem pa, da sem že takrat vsako spisano razmišljanje (pa tudi, če je bilo včasih bolj grobo spisano) vzela kot poduk, kot možnost, da me nekdo nauči nekaj novega. 

Zato menim, da je potrebno, ko se lotevamo nečesa novega, vzeti v zakup, da te nekdo popravi, dopolni, ja celo pokritizira. In s tem odnosom, je moja hoja po svetu lažja. 

In skušam uporabljati pristop, kaj mi želi sogovornik sporočiti in ne kako sem ga jaz razumela. Čeprav je slednje lažje.

paulinne, tudi z žigosanimi znamkami smo lahko dobrodelni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti