Razprodaje v trstu

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

16. nov 2007 7:22

Mijan se strinjam s tabo -tudi pod prejsnje poste se podpisem. Italija je zadnje case postala ena sama trgovina,pravih italijanskih trgovcev skoraj ni vec tisti,ki so imeli ali se imajo trgovine,pa ne morejo konkurirati nizkim cenam kitajskim pa tudi drugim trgovcem - pa zaprejo. Ponaredki ? Hja...o tem bi se dalo napisati razpravo, sicer pa sem mnenja da ni neumen tisti, ki take stvari " proda" pac pa tisti, ki se pusti prelisiciti... Sama precej zapravim za cunje, pa imam sreco, da imam prijateljico,ki je na tekocem( imela je butik v centru UD, pa ga je zaradi zaprtja centra opustila), tako da vem, da se dolocene stvari res splaca kupiti-kot pravi Mijan-otroske, pa cunje za enkrat...npr. za kako slovesno priloznost:poroka,maturantski ipd. Samo za primer naj povem: lani je moja necakinja rabila obleko za maturantski:-ker ima sreco, da ima postavo po jus-u, sem si vzela cas in malo iskala po trgovinah: reci in pisi za 100 eurov (niti eden vec !) sva nasli obleko, sandale in jakno., vse po zadnji modi in nic ni razpadlo na njej,-morali pa bi videti njeno najboljso prijateljico, ki je za nekaj podobnega v Lj odstela 700 eur.Da me ne bo kater napadla- to je samo eden primer-je pa resnicen-proc vrzenega in dostikrat tezko prisluzenega denarja!!! Moj moz, ki je Italijan prisega na slovenske izdelke in ni razloga da mu ne bi verjela. Da zakljucim: Italija je postala ( zal ) neke vrste minimundus razlicnih" trgovcev" iz vsega sveta ki so prisli sem z namenom da brez dela in na lahek nacin zasluzijo. Na nas je, ce se pustimo opehariti... lucka Sporočilo je spremenil(a) lucka52 dne 16. nov 2007 07:26:32

CARLY  

član od: 13.9.2005

sporočila: 136

16. nov 2007 10:17

Ja za maturanca se najbrž res splača tam kupit samo dobro je prej malo preveriti kako je drugje. Pred kakšnimi petimi leti ko sem ga jaz imela sta imeli dve sošolki isto obleko, samo druge barve, kupili pa sta jo v Ljubljani in sta stali takrat okoli 45000 sit. Pred kakšnim tednom sem bila v Trstu in sicer v teh malih kitajskih trgobinicah in ista obleka je bila tam še vedno naprodaj. Sicer nisem pogledala cene, sigurno ni bila draga, mi je pa šlo kar malo na smeh, ko sem se spomnila mojih sošolk, kako sta bili prepričani, da imata najlepšo in najbolj edinstveno obleko potlej sta se pa prov izogibali ena druge, da nebi ostali videli, da imata enako obleka. CARLY

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

16. nov 2007 10:46

Ja, Carly, sem videla video z mature lansko leto-dve sta imeli popolnoma enako obleko- isti vzorec kroj, barva-,samo ena je bila dolga ena kratka, pa sta jo punci kupili za unikat.Cena je bila baje astronomska,ne bom omenjala butika v Lj, ne vem sicer, kako se je stvar koncala, zal pa mi je bil punc, ker so si pokvarile tak pomemben dan...ja ni vse zlato,kar se sveti-tudi v v Lj ne! lucka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti